Na krótko 30 grudzień

Okradziony został m.in. 35 letni bialczanin, który stracił na rzecz złodziei telefon komórkowy o wartości 600 zł. Pechowcy

Pechowcy
PARCZEW

W minioną sobotę policjanci z Parczewa zatrzymali mężczyznę, którzy kilka minut wcześniej dokonał napadu. Mieszkaniec Siemienia miał pecha, bo zamiast podwiezienia do domu, od przygodnych mężczyzn doczeka się pobicia i obrabowania z pieniędzy oraz dokumentów. Jeszcze większego pecha miał jednak główny prowodyr napadu, który został zatrzymany przez policjantów już kilka godzin później. Przestępca trafi ł do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Tragedia w Żabikowie
RADZYŃ PODLASKI

Tragicznie zakończyły się święta dla trzyosobowej rodziny, w domu której wybuch pożar. W efekcie pożaru na miejscu zginął 47 letni mężczyzna. Prawdopodobną przyczyną nieszczęścia było zaprószenie ognia. Jak poinformował nas Wiesław Mazurek, wójt Gminy Radzyń Podlaski, rodzina nie pozostanie bez wsparcia i dachu nad głową.

Nieudolni złodzieje paliwa
SŁAWACINEK

Do nieudanej próby kradzieży paliwa doszło 28 grudnia w Sławacinku Starym. Złodzieje po włamaniu się do baku samochodu ciężarowego marki MAN przy użyciu gumowych wężyków próbowali wypompować ponad 100 litrów oleju napędowego o wartości 500 zł. Rabunek zakończył się jednak fiaskiem, gdyż 57-letnia właścicielka pojazdu spłoszyła przestępców.