Zagrali po dwa sparingi

 

Olimpia Zambrów – Orlęta Radzyń Podlaski 0:0

Olimpia: Konopka (46 Czapliński) – Olszewski (75 Sawicki), Jóźwiak, Piłatowski, Szczepanik, Michał Kuczałek (46 Damian Kuczałek), Hryszko (46 Trzaska), Butkiewicz (73 Wyrzykowski), Dołubizna (46 Zalewski), Poduch (75 Grzybowski), Grzybowski (46 Jaworowski)

Orlęta: Stężała – Leszkiewicz (55 Krośko), Nowik, Zarzecki, Kuśmirek, Borysiuk, Pliszka (57 Karólak), Struk (46 Zmorzyński), Łukasz Kępa (66 Mirończuk), Danielak (66 Struski), Mychalczuk (73 Mitura)

Orlęta Radzyń Podl. – Orlęta Łuków 2:1 (0:1)

Bramki: Mychalczuk 77, Król 84 – Kachniarz 25

Orlęta Radzyń Podl.: Ciok (46 Stężała) – Tlaga (67 Król), Borowicki (46 Nowik), Kazubski, Krośko (46 Zarzecki), Ptaszyński (46 Borysiuk), Pliszka (46 Ł. Kępa), Struk (46 Zmorzyński), Król (46 Piotrowicz), Puła (46 Danielak), Struski (46 Mychalczuk)

Orlęta Łuków: Lisiewicz – Szlaski (46 Wysokiński), Wrzosek, Padysz, Gryczka, Przeździak (46 Soćko), Marciniak (46 Matuszewski), Buga, Kachniarz (46 Kiryło), Kopeć (46 Fredo), Botwina (46 Domański)

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 2:1

Bramki: Giza (2) – Sobiczewski

Avia: Gieresz – Rusiecki, Grzegorczyk, Maciejewski, Kubiak, Wróbel, Jeleniewski, Pranagal, Krawiec, Mazurek, Giza oraz: Tyton, Lewczuk, Skoczylas, Tarkowski, P. Kucharzewski, S. Kucharzewski, Iracki, Sadło.

Podlasie: Wasiluk – Bojarczuk, Jędrzejuk, Paszczuk, Komar – Sobiczewski, Litwiniuk, Leśniak, Jesionek – Hołoweńko, Gawroński oraz: Adamiuk, Sawtyruk, Rozsa, Szpański.

Lublinianka – Podlasie 1:2

Bramki: Jeż 55 – Jesionek 20, Gawroński 38

Lublinianka: Herda – Cękała, Mazurek, Krupski, Ręba, Gąsior, Ścibor, Wójcik, Sadowski, E. Sobiech, Gromba oraz: Zdunek, Borowiński, Kusyk, Wiśniewski, Ozimek, Ł. Sobiech, Dadej, Zając, Kłyk, Majewski, Stadnicki, Jeż.

Podlasie: Wasiluk – Bojarczuk, Adamiuk, Paszczuk, Komar, Sobiczewski, Litwiniuk, Leśniak, Jesionek, Hołoweńko, Gawroński oraz: Baczewski, Maksymiuk, Sawtyruk, Szymański, Kacik, Jaszczyński, Chalimoniuk, Jaszczyński, Iwańczuk, Rozsa, Gabryszak, Paszkowski, Grygas, Dębek, Szpański, Kondratienko.

 

Sparingi Orląt: Stal Stalowa Wola 2:2, Resovia Rzeszów 2:2, Czarni Jasło 4:0, Drustav Svidnik 4:2, Olimpia Zambrów 0:0, Orlęta Łuków 2:1, 22.02. Lewart Lubartów, 25.02 Bogdanka II Łęczna, 29.02 Pogoń Siedlce, 03.03 Motor Lublin, 07.03 Włodawianka Włodawa

Sparingi Podlasia: Wisła Puławy 2:3, Orlęta Łuków 1:0, Lublinianka-Wieniawa Lublin 2:1, Avia Świdnik 1:2, 18.02 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 25.02 Hetman Zamość, 27.02 Unia Nowa Sarzyna, 01.03 Tomasovia Tomaszów Lubelski, 03.03 Stal Kraśnik 10-11.03 udział w turnieju w Brześciu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij