DOŁĄCZY OKRĘGÓWKA I A-KLASA

Podlasie po sukcesie w Tarnobrzegu musi przed własną publicznością udowodnić, że faktycznie może w tym sezonie walczyć o prawo gry w II lidze. O godzinie 15 w Białej zagra z Izolatorem Boguchwała. Rywal podopiecznych trenera Władimira Gieworkjana po siedemnastu kolejkach znajduje się tuż nad strefą spadkową. Do Białej na pewno przyjedzie zdobyć chociaż jeden punkt. Więc raczej powinniśmy oglądać gości grających skomasowaną obroną.

 

Po punkty

Czwartoligowe rezerwy Podlasia Biała Podlaska zagrają 31 marca, o godzinie 16 w Krasnymstawie z tamtejszym Startem. Podopieczni trenera Ryszarda Więcierzewskiego jadą do ostatniej ekipy w lidze, więc cel mogą mieć tylko jeden. Komplet punktów. Może być o niego o tyle łatwo, że drużyna będzie grała dzień wcześniej niż ekipa pierwszego Podlasia. Co spowoduje, że w drużynie rezerw na pewno będą mogli grać zawodnicy zespołu trzecioligowego.

Rusza okręgówka

Wznawia rozgrywki bialskopodlaska liga okręgowa. Lider rozgrywek i kandydat numer jeden do awansu Lutnia Piszczac uda się na mecz do Terespola. Pojedynki Granicy z Lutnią uznawane są derbami. Dlatego to spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Naprzeciwko siebie staną jeszcze na jesieni zawodnicy Podlasia. W Granicy Adrian Frankowski, a w Lutni Daniel Mielnik i Kacper Dębek. W innych spotkaniach z udziałem naszych drużyn GLKS Rokitno podejmie Janowię Janów Podlaski. Victoria Parczew zmierzy się z Unią Żabików. LZS Dobryń uda się na mecz do Wojcieszkowa. Wszystkie mecze rozegrane zostaną 1 kwietnia o godzinie 16.

A-klasa

Również w najbliższą niedziele do gry wracają zawodnicy drużyn A-klasy. Grom Kąkolewnica zagra u siebie z Polesiem Serokomla. Orlęta II Radzyń Podlaski jadą na mecz do Turzych Rogów. Tornado Branica Suchowolska zagra u siebie z LKS Milanów. Orzeł Czemierniki zmierzy się z Krzną Rzeczyca. Niwa Łomazy podejmie na własnym obiekcie Dąb Dębowa Kłoda. Początek wszystkich spotkań o godzinie 16.