Piłkarski weekend

Z utytułowanym rywalem

Trzecioligowe Podlasie Biała Podlaska w sobotę o godzinie 17 podejmie Stal Mielec. Rywale podopiecznych trenera Władimira Geworkiana, to tylko historycznie utytułowana ekipa. Świetność Stali jednak przypadają na lata siedemdziesiąte. Dziś jest to drużyna, którą nasi zawodnicy powinni ograć. Oby tak też stało się w sobotę.

Po wygraną

Po komplet punktów do Nowej Sarzyny udają się zawodnicy Orląt Radzyń Podlaski. Z Unią jednak łatwo wcale nie musi być. To ekipa dobrze spisująca się przed własną publicznością. Trener Zbigniew Grzesiak na pewno będzie nastawiał swoich zawodników ofensywnie. Inny wynik, niż wygrana, może w konsekwencji okazać się porażką. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 16.

Zebrać jedenastkę

Czwartoligowe rezerwy Podlasia Biała Podlaska w niedzielę o godzinie 17 podejmą przed własną publicznością Janowiankę Janów Podlaski. Trener Ryszard Więcierzewski chyba bardziej się martwi o to, jak skompletować jedenastu zawodników do grania, niż o to, jak pokonać rywali. O punkty będzie ciężko, ale własne boisko powinno być atutem bialczan.

Klasa okręgowa

Victoria Parczew na własnym boisku zmierzy się z Dwernickim Stoczek Łukowski. GLKS Rokitno wybiera się na mecz do Łaz. LZS Dobryń przed własną publicznością zagra z Bizonem Jeleniec. Unia Żabików podejmuje Janowię Janów Podlaski. Lutnia Piszczac jedzie do Krzywdy na mecz z tamtejszą Unią. Granica Terespol ma wolne w tej kolejce. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godzinie 16.

Klasa A

Grom Kąkolewnica zagra u siebie z Dębem Dębowa Kłoda. Tornado Branica Suchowolska pojedzie na mecz do Oszczepalina, by grać z tamtejszą Wenus. Niwa Łomazy podejmie Tur Turze Rogi. Agrosport Leśna Podlaska pojedzie do Huty Dąbrowa, by zagrać z Hutnikiem. Krzna Rzeczyca gościć będzie Polesie Serekomla. LKS Milanów podejmie rezerwy Orląt Radzyń Podlaski. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godzinie 16.

Klasa B grupa I

Tytana Wisznice u siebie zagra z Gromem Sosnowica. LKS Osowno podejmie Wodnik Siemień. Huragan Międzyrzec Podlaski zagra przed własną publicznością z LZS Sielczyk. Absolwent Domaszewnica zagra z GLKS Rozkosz- -Grabanów. GLKS Jabłoń pauzuje. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godzinie 16.