BYĆ ALBO NIE BYĆ

ekipami o awans walczą jeszcze Siarka Tarnobrzeg i drugi przedstawiciel naszego regionu Orlęta Radzyń Podlaski. Pozostałe ekipy już się w grze o II ligę nie liczą. Do końca zmagań pozostało sześć kolejek. W sobotę na stadionie Avii tak naprawdę może paść każdy wynik.

 

Dla tych kibiców, którzy nie będą w sobotę w Świdniku, nasza gazeta wespół z portalem www.podlasiebp.pl przeprowadzi relację live w internecie.

Przewaga własnego boiska karze w roli faworyta wskazywać Avię. To ona jest liderem rozgrywek, to w tym zespole gra wielu doświadczonych zawodników vide mający za sobą grę w ekstraklasie cypryjskiej Łukasz Gieresz, czy były zawodnik GKS Bełchatów Paweł Pranagal. Podlasie doświadczeniu rywali przeciwstawi młodość. Wojciech Hołoweńko, Arkadiusz Maksymiuk czy Adam Wasiluk, to zawodnicy dwudziestoletni, na dorobku, ale już wybijający się ponad trzecioligową przeciętność, mający szansę podążyć drogą wytyczoną przez Ariela Borysiuka.

Janusz Daniluk

Prezes Podlasia Biała Podlaska Jedziemy do Świdnika po wygraną. Zwycięstwo stawia nas na kilka kolejek przed końcem ligi w komfortowej sytuacji. Drużyna jest w komplecie, na dzień dzisiejszy wszyscy są zdrowi i nikt nie pauzuje za kartki.