Piłkarski weekend

 

Nie stracić kontaktu

Orlęta mimo nie najlepszych wyników osiągniętych w ostatnich kolejkach nie tracą szans na awans do II ligi, ale by nie zmniejszyły się one muszą zdobyć komplet punktów w Sanoku. Tam też w sobotę o godz. 16.30 zmierzą się z miejscową Stalą.

Na wyjazdach czują się lepiej

Czwartoligowe rezerwy Podlasia o wiele lepiej spisują się na wyjazdach niż na własnym obiekcie. W niedzielę o godzinie 16 zagrają w Łęcznej z rezerwami Bogdanki. To nie łatwe zadanie dla podopiecznych trenera Ryszarda Więcierzewskiego. Bogdanka II to trzecia ekipa IV ligi lubelskiej.

Klasa okręgowa

Lutnia Piszczac na własnym obiekcie zmierzy się z Unią Żabików. Janowia Janów Podlaski przed własną publicznością zagra z LZS Dobryń. Granica Terespol podejmie na własnym stadionie Orkan Wojcieszków. Victoria Parczew jedzie do Adamowa na mecz z Sokołem. Trzy punkty walkowerem otrzyma Rokitno. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 16.

Klasa A

Lider Orlęta II Radzyń Podlaski u siebie zagrają z Krzną Rzeczyca. Agrosport Leśna Podlaska podejmie na własnym boisku Dąb Dębowa Kłoda. Grom Kąkolewnica zagra z Niwą Łomazy przed własną publicznością. Tornado Branica Suchowolska u siebie zagra z Orłem Czemierniki. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.

Klasa B grupa I

Pauzuje Absolwent Domaszewnica. GLKS Roskosz-Grabanów zagra u siebie z Huraganem. LZS Sielczyk zmierzy się z LKS Osowno. Wodnik Siemień u siebie zagra z Tytanem Wisznice. Grom Sosnowica na własnym obiekcie podejmie GLKS Jabłoń. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13.