Wygraj prawo jazdy

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Wysłać do nas rejestracyjne zgłoszenie udziału w konkursie za pośrednictwem wiadomości SMS na numer 72355, zawierające następujące dane: imię, nazwisko uczestnika oraz adres zamieszkania (miejscowość, kod pocztowy, ulica, numer domu/mieszkania). Przykładowa treść wiadomości SMS, potwierdzająca chęć uczestnictwa w konkursie, powinna wyglądać następująco:

TPKurs.X, gdzie w miejsce „X” (po kropce) należy wpisać dane osobowe wskazane wyżej. Koszt wiadomości wynosi 2,46 zł z VAT.

2. Następnie należy zebrać i doręczyć do naszej redakcji zestaw 3 oryginalnych (gazetowych) kuponów konkursowych, które będą publikowane w kolejno następujących po sobie wydaniach „Tygodnika Podlaskiego”, od 25 maja do 8 czerwca. Dopuszczamy także możliwość dostarczenia tylko 2 z 3 kuponów (z dowolnych wydań,  różniących się numeracją, bez konieczności zachowania jej ciągłości) pod warunkiem, że brak jednego z nich zostanie zastąpiony „polubieniem” fanpage Tygodnika Podlaskiego na portalu Facebook: www.facebook.com/tygodnikpodlaski

3. Zestawy kuponów należy złożyć w siedzibie Redakcji „Tygodnika Podlaskiego” przy ul. Francuskiej 136 w Białej Podlaskiej lub doręczyć za pośrednictwem poczty na adres redakcji do dnia 19 czerwca 2012 roku (włącznie).

Spośród prawidłowo wypełnionych i dostarczonych zgłoszeń konkursowych – zestawów kuponów konkursowych Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzcę Konkursu, którego o zwycięstwie powiadomimy 20 czerwca. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu, który jest dostępny w naszej redakcji oraz w załączniku zamieszczonym poniżej.

Nie czekaj, zarejestruj się, zbieraj kupony i wygraj kurs na prawo jazdy!