Jak wypadnie polska na euro – nasza sonda


GRZEGORZ BIERECKI Senator RP – Wierzę w wielki sukces polskiej drużyny, bo tylko ci którzy wierzą w zwycięstwo, są w stanie wygrać. Stawać do walki bez wiary w zwycięstwo, to poddać się zanim rozpocznie się walka. Nasz doping jest potrzebny naszym piłkarzom, nie zabraknie go na Podlasiu.

JANUSZ DANILUK Prezes Podlasia – Bardzo wiele zależeć będzie od pierwszego meczu. Jeśli będziemy wygrywać, to będziemy mieć wiatr w żagle, a wtedy kto wie, jak daleko zajdziemy.

PAWEŁ KĘDRACKI Burmistrz Parczewa – Często tak bywa, że gospodarzom pomagają ściany. Mam nadzieje, że i tym razem tak będzie i uda nam się przynajmniej wyjść z grupy.

MIROSŁAW KIRCZUK Lider zespołu FPS – Niestety nie zarażę optymizmem czytelników. Uważam, że nasza przygoda z euro zakończy się na trzecim meczu grupowym.

 

ADAM ABRAMOWICZ Poseł PiS – Mamy młodą i obiecującą ekipę, ale to chyba jeszcze nie ich czas. Wydaje mi się, że nie są jeszcze ze sobą dobrze zgrani. Sukcesem będzie wyjście z grupy.

JACEK DANILUK Burmistrz Terespola – Uważam, że wyjdziemy z grupy. Potem wygramy w karnych z Niemcami lub Holandią, a potem już walka o medale.

DARIUSZ STEFANIUK Wiceprzewodniczący Rady Miasta Biała Podlaska – Wydaje mi się, że niestety nie wyjdziemy z grupy. Ale oczywiście będę mocno trzymał kciuki, abyśmy nawiązali do sukcesów z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

ARIEL BORYSIUK Bialczanin, reprezentant Polski – Samo wyjście z grupy będzie dobrym wynikiem. Biorąc pod uwagę postawę kadry w ostatnich meczach kontrolnych stać nas na to.

DARIUSZ WIERZCHOWSKI Prezes Alfy Radzyń Podl. – Skoro mistrzostwa są w Polsce, to chciałoby się czegoś więcej, niż wyjście z grupy. Biorąc pod uwagę poziom naszej piłki, to ugrać coś więcej będzie bardzo, bardzo trudno.

WALDEMAR GODLEWSKI Zastępca Prezydenta Białej Podlaskiej – Uważam, że wygramy z Grecją, zremisujemy z Czechami i Rosją i wyjdziemy z grupy. Moim marzeniem jest, by nasze Orły doszły do fi nału i tam po rzutach karnych pokonały Niemcy.

PRZEMYSŁAW CZAJKOWSKI Dyskobol, olimpijczyk AZS AWF Biała Podlaska – Z grupy wyjdziemy na pewno. Dalej raczej mamy małe szanse. Kibicować będę do końca i życzę naszym piłkarzom, by doszli jak najdalej.

ANDRZEJ CHMIELEWSKI Trener bialskich piłkarzy ręcznych – Jak zagramy dobrze i wygramy w meczu otwarcia z Grekami powinno być dobrze. Potem to już duże schody, ale da się przejść.

RYSZARD WIĘCIERZEWSKI Trener Podlasia II – Zagramy w półfinale. Nie będzie łatwo, ale grając u siebie dla naszej widowni będziemy mieli łatwiej, niż inne ekipy