PANIE ZACZĘŁY OD REMISU

AZS PSW Biała Podlaska – KKP Bydgoszcz
2:2 (1:0)
Bramki: Puk 31, Niewolna 54 – Stępień 59, Machnacka 62

AZS: Kanclerz – Sosnowska , Sykuła, Dyguś, Konieczna, Niewolna, Boliko (64 Szumiło), Edel (70 Czerwiak), Sikora, Puk, Królikowska

Bydgoszcz: Granowska – Makowska, Lewandowska, (37 Sass), G. Daleszczyk, J. Daleszczyk, Krychowiak, Sieradzka, Machnacka, Pancek, Stępień, Siekierska

 

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Mielec
0:1 (0:0)
Bramka: Kościelny 61

Orlęta: Stężała – Kazubski, Zarzecki, Nowik (51 Sobiczewski), Wróblewski, Król (67 Zmorzyński), Borysiuk, Grajek, Piotrowicz, Pliszka (64 Byś), Hołoweńko

Stal: Daniel – Kardyś, Kiciński, Rogala, Podstawek, Kościelny, Żubrowski, Korzępa (90 Wisłocki), Romanek (85 Ryguła), Mazurkiewicz (42 Pruchnik)

 

Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
3:0 (1:0)
Bramki: Giza 16, 75, Jeleniewski 51

Avia: Gieresz – Bednarek (62 Krawiec), Jankowski, Maciejewski, Lenart, Jeleniewski, Kucharzewski, Sadło, Mazurek (64 Pranagal), Szewc (82 Pacek), Giza

Orlęta: Stężała – Kazubski, Zarzecki, Nowik, Leszkiewicz (75 Ptaszyński), Grajek, Byś (66 Puła), Piotrowicz (71 Pliszka), Zmorzyński (46 Król), Sobiczewski, Hołoweńko

 

Janowianka Janów Lubelski – Lutnia Piszczac
0:1 (0:0)
Bramki: Nestorowicz 90

Lutnia: Krukowski – Przybylski (46 Piotrowicz), Kurowski, Dębek, Jaszczyński, Marczuk (76 Zienkowski), Melanowicz, Korzeniewski, Budziński, Karpiszuk (55 Artymiuk), Nestorowicz


 

Lutnia Piszczac – Sparta Rejowiec Fabryczny
1:1 (0:0)
Bramka dla Lutni: Nestorowicz 90

Lutnia: Krukowski (75 Jankowski) – Przybylski, Rudnicki (70 Zienkowski), Kurowski, Jaszczyński, Melanowicz, Korzeniewski, Artymiuk, Karpiszuk (77 Marczuk), Budziński, Nestorowicz


 

Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
1:3 (0:1)
Bramka: Rusiecki 54 – Paczkowski 44, Gawroński 78, Komar 90

Stal: Kurzępa – Leziak, Staszczak, Pachuta, Goździuk, Wereski (81 Błaszczyk), Mietlicki (76 Kramek), Wojtaszek, Tchórz, Ł. Paczkowski, Rusiecki

Podlasie: Baczewski – Nowakowski, Kacik, Komar, Szymański, M. Paczkowski, Iwańczuk, Litwiniuk, Jesionek, Sawtyruk, Gawroński

 

Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
0:1 (0:1)
Bramka: Bala 8

Podlasie: Baczewski – Szymański, Mirończuk, Komar, Kacik, Iwańczuk, Jesionek, Litwiniuk, Paczkowski, Sawtyruk, Gawroński

Chełmianka: Szokaluk – Tywoniuk, Borys, Batata, Siatka, Fornal (46 Górniak), Wasiluk, Pogorzelec, Wójcik (73 Wacewicz), Wieczorek (56 Wesołowski), Bala (46 Gregorowicz)

 

Huczwa Tyszowce – Podlasie II Biała Podlaska
2:0 (0:0)
Bramki: Iwanicki 72, Mac 81

Podlasie II: Frankowski – Lipiński, Skrodziuk, Wasiluk, Haponik, Plebanowicz, Citko, Bendera (46 Paszkowski), Łasocha, (83 Jekimow), Korneluk (75 Chalimoniuk), Gromysz


 

Włodawianka – Podlasie II Biała Podlaska
3:0 (2:0)
Bramki:

Podlasie II: Frankowski – Lipiński (46 Chalimoniuk), Skrodziuk, Nowakowski, Haponik, Paszkowski, Biegajło (46 Bendera), Citko, Wójtowicz (46 Korneluk), Gromysz, Wasiluk (75 Jekimow)


 

EKSTRALIGA III LIGA IV LIGA
1. kolejka:
Piaseczno – Unia 2:4
Górnik – AZS 1:0
Pogoń – Mitech 1:0
AZS PSW – Bydgoszcz 2:2
AZS UJ – Medyk 0:2
5. kolejka:
Orlęta Ł. – Polonia 1:1
Orzeł – Lublinianka 1:0
Rafi neria – Karpaty 1:2
Izolator – Stal S. 1:2
Podlasie – Chełmianka 0:1
Unia – Stal 3:0
Stal M. – Tomasovia 0:1
Avia – Orlęta R. P. 3:0
4. kolejka:
Włodawianka – Podlasie II 3:0
Bogdanka II – Huczwa 2:0
Orion – Stal 1:1
Roztocze – Lewart 2:3
Victoria – Hetman 0:2
Ruch – Omega 0:3
Lutnia – Opolanin 1:1
Sparta – Janowianka 1:0
1. Unia 1 3 4-2
2. Medyk 1 3 2-0
3. Górnik 1 3 1-0
4. Pogoń 1 3 1-0
5. Bydgoszcz 1 1 2-2
6. AZS PSW 1 1 2-2
7. Mitech 1 0 0-1
8. AZS 1 0 0-1
9. Piaseczno 1 0 2-4
10. AZS UJ 1 0 0-2
1. Stal S. 5 15 9-3
2. Tomasovia 5 13 8-4
3. Izolator 5 10 8-3
4. Stal M. 5 10 5-3
5. Karpaty 5 9 7-3
6. Unia 5 9 9-6
7. Avia 5 7 8-5
8. Polonia 5 7 8-6
9. Orzeł 5 7 7-7
10. Rafi neria 5 6 13-7
11. Chełmianka 5 6 3-3
12. Orlęta Ł. 5 5 2-4
13. Podlasie 5 4 3-5
14. Lublinianka 5 3 2-8
15. Orlęta R. P. 5 1 1-7
16. Stal K. 5 0 3-22
1. Hetman 4 12 13-1
2. Sparta 4 10 11-4
3. Bogdanka II 4 9 6-2
4. Omega 4 9 7-2
5. Lewart 4 9 9-5
6. Włodawianka 4 7 9-6
7. Opolanin 4 7 6-6
8. Lutnia 4 6 4-3
9. Huczwa 4 6 4-5
10. Stal 4 4 4-4
11. Victoria 3 3 4-5
12. Roztocze 4 3 5-10
13. Ruch 4 3 4-10
14. Orion 4 1 1-10
15. Janowianka 3 0 0-4
16. Podlasie II 4 0 1-11

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij