KONCERT Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI I WARSZTATY EVENTOWE W BIAŁEJ

Koncert poprzedzi przeprowadzony na żywo przez – znanych między innymi z tygodnika „Uważam Rze” – dziennikarzy Michała i Jacka Karnowskich, wywiad na temat patriotyzmu. Dzień przed Świętem Niepodległości, 10 listopada, również z inicjatywy Fundacji „Kocham Podlasie”, spółka Apella w auli AWF zorganizuje unikalne „warsztaty eventowe” z udziałem specjalistów zajmujących się organizacją wydarzeń specjalnych w całej Polsce.

 

Kulminacyjnym wydarzeniem będzie zorganizowany 11 listopada koncert wchodzący w skład ogólnopolskiego projektu Verba Sacra – cyklu prezentacji poświęconych tradycji słowa w kulturze duchowej, w którym wzięli udział m.in. Gustaw Holoubek, Marek Kondrat, Zbigniew Zapasiewicz czy Jerzy Zelnik. Dotychczas z Verba Sacra mieli okazję zapoznać się mieszkańcy m.in. Poznania, Gdańska i Torunia. Bialski koncert nawiązywał będzie tematyką do obchodów roku księdza Piotra.

Dzień wcześniej warsztaty – „Odyseję eventową” – poprowadzą Przemysław Basiński, dyrektor projektu Verba Sacra. Wesprą go Jakub Śliwiński, dyrektor zarządzający agencji „My Place”, będącej producentem płyty Krzysztofa Krawczyka „Warto żyć” oraz Piotr Gorczyński, kierownik Biura Eventów i Sponsoringu Apelli S.A., odpowiedzialny za promocję Kasy Stefczyka podczas koncertów z okazji jubileuszu 25-lecia działalności Cezarego Pazury. Udział w bezpłatnych warsztatach zakończy wręczenie certyfikatów uczestnictwa.

Udział w warsztatach 10 listopada oraz w niezwykłym koncercie w Święto Niepodległości jest bezpłatny. Sponsorem obu wydarzeń jest Fundacja Stefczyka. Odyseya eventowa rozpoczyna się 10 listopada o godzinie 15 i 11 listopada o godzinie 11, zaś koncert w ramach projektu Verba Sacra 11 listopada o godzinie 17.