NASZ PODLASKI SYLWESTER

Dodatkowo po raz pierwszy klub biegacza „Biała Biega” oraz Urząd Miasta organizują Bieg Sylwestrowy oraz zawody nordic walking. Start o 23:00 spod budynku magistratu, do pokonania uczestnicy będą mieli 3 km. Za to w Międzyrzecu premiera miejskiego Sylwestra nastąpi w arcyciekawych okolicznościach – od 22:00 do 1:00 będzie można spędzić Sylwestra na rynku przy lodowisku (Pl. Jana Pawła II). O północy odbędzie się pokaz fajerwerków, a przez cały czas trwania imprezy z głośników puszczana będzie muzyka. Wejście na miejskiego sylwestra jest płatne: 50 zł od osoby dorosłej, 30 zł od dziecka. W cenie biletów jest catering. Lodowisko będzie udostępnione przede wszystkim dzieciom, rodzice będą mogli w tym czasie napić się szampana lub grzańca. W Radzyniu Podlaskim od 23:00 do 1:00 na dziedzińcu Pałacu Potockich puszczana będzie muzyka, a o północy rozbłysną fajerwerki. Przed północą życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Witold Kowalczyk. W Parczewie dotąd nie było tradycji organizowania sylwestrowych imprez – w tym roku nic się w tym względzie nie zmieni.

SONDA NOWOROCZNA

Dorota z okolic Białej Podlaskiej

Sylwestra spędzam w pracy. Chciałabym, aby rok 2013 nie był gorszy od poprzedniego. Jeżeli zdrowie dopisze i będzie praca, to reszta się jakoś ułoży.

 

Zbigniew Janowski z Łukowa

W sylwestra bawię się z rodziną w domu. W Nowym Roku życzyłbym sobie więcej zdrowia. Jestem już w podeszłym wieku, miałem zawał. Oby rok 2013 okazał się dla mnie łaskawy.

 

Marek Czyż z Białej Podlaskiej

Nowy Rok przywitamy w domu. Najważniejsze, abyśmy mieli pracę. W tej chwili nie jesteśmy w stanie odłożyć żadnej kwoty, jest trudno. Czegóż życzyć wszystkim poza tym – zdrowia i wiary! Wspierajmy się w niełatwych czasach.

 

Wioletta Pieńkowska z Rossosza

Na zabawę sylwestrową wybieram się do GOK w Rossoszu. W Nowym Roku życzyłabym sobie zdrowia. Jak we fraszce Kochanowskiego – jeśli jest zdrowie, znajdą się chęci do wszystkiego innego.