Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na Podlasiu

 

Biała Podlaska

Piątek, 11 stycznia

BCK, ul. Warszawska 11, godz 17:00 – koncert WOŚP-owy Rock Attack

Sobota, 12 stycznia

BCK, ul. Warszawska 11, Galeria I Piętro. Strefa Sztuki – wernisaż wystawy „20 lat WOŚP w Białej Podlaskiej”

BCK, ul. Warszawska 11, godz. 17.00 – sala widowiskowa – „Licytacja na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”

Niedziela, 13 stycznia,

Plac Wolności

12.00 – „Bieg pokoleń po zdrowie”

13.00-20.00 – koncerty – Biała Orkiestra Podlaska, Flyin’, Kasza Kaszyński&amp Goście, Landau, D_tails, Pirouette, D-Bomb

20.00 – „Światełko do nieba” – pokaz sztucznych ogni

20:30 – koncert legendarnego zespołu „Wanda&ampBanda”

Ciekawostka: Na oryginalny sposób wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpadły dwa bialskie zespoły muzyczne – Frostbite i Videoslave – które wystawiły na licytację swoje koncerty. Cena wywoławcza – 100 zł została już podbita i stale rośnie. Po licytacji kwota trafi na konto WOŚP. Aukcje odbywają się na allegro, pod następującymi linkami: http://aukcje.wosp.org. pl/koncert-zespolu-frostbite-i719855 oraz http://aukcje.wosp.org.pl/koncertvideoslave- rageagainstthemachinecoverband- i719711. Frostbite gra muzykę Nu-metalową, łącząc ciężkie brzmienia z elementami nowatorskich melodii. Z kolei, Videoslave skłania się ku coverom rockowego zespołu „Rage Against The Machine”. Grupy deklarują, że zagrają wszędzie, nawet w „stodole”.

Międzyrzec Podlaski

Sobota, 12 stycznia

Godz. 9:00, turniej halowy piłki nożnej WOŚP dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów (Liceum Ogólnokształcące, ul. Lubelska 57/59) Godz.

16:00, mały turniej tańca towarzyskiego WOŚP (sala kameralna Miejskiego Ośrodka Kultury)

Niedziela,13 stycznia

Godz. 10:00, turniej halowy piłki nożnej WOŚP dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i mieszkańców miasta, (Liceum Ogólnokształcące, ul. Lubelska 57/59) Godz.

16:00, aukcje WOŚP, pokaz taneczny zespołu Chillout &amp Nuts Crew, koncert zespołu A.R.D. i No Problem Godz.

20:00, Światełko do nieba

Terespol

13 stycznia, niedziela, hala sportowa Miejskiego Ośrodka Kultury

Godz. 17.00, jasełka w wykonaniu uczniów ZSP nr 1 w Terespolu

Godz. 18.00, występy zespołów akustycznych, beatbox Godz.

19.00 koncerty zespołów: Flesz, The East Border Crew, The Same, Pirouette z Brześcia,

Godz. 21.00 dyskoteka z muzyką disco- -polo w wykonaniu Casandry

Dodatkowe atrakcje: aukcje gadżetów, turniej szachowy, konkurs wyciskania sztangi, pokaz trzech najsilniejszych sztangistów w Terespolu, ognisko i pieczenie kiełbasek, pokazy Straży Granicznej i Pożarnej, zabawy dla dzieci, a zwieńczeniem imprezy będzie Światełko do Nieba.

Parczew

W niedzielę 13 stycznia pieniądze będą zbierane przez pięćdziesięciu wolontariuszy z Parczewa, Milanowa, Jabłonia, Sosnowicy i Podedwórza. Koncert rozpocznie się o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie, a już od godziny 8.00 na ulicach Parczewa, wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek.