Sukcesy bokserów

– Chłopaki pokazali, że na zawodach poziomem dorównują, a niektórzy nawet przewyższają inne znane kluby z województwa. Podczas walk mówiło się o nich głośno, a Biała Podlaska została zauważona przez innych szkoleniowców – opowiada trener bialskich bokserów Artur Kozioł. – Jeżeli chodzi o naszych chłopaków, to były ich pierwsze zawody, które są najważniejsze w karierze zawodnika. Chłopcy przechodzą w nich chrzest bojowy, uczą się radzić ze stresem i hartują się psychicznie, co z kolei wpływa na poziom wytrenowania na przyszłych imprezach tego typu, gdyż nie ulegają przed nimi niepotrzebnemu wypaleniu.

Od marca 2013 r. będzie prowadzony nabór do sekcji dla kadetów (od 13 lat) juniorów (od 16 lat) oraz seniorów (od 18 lat). Zapisy pod adresem: [email protected]

Artur Kozioł: Chciałem serdeczne podziękować Panu Maciejowi Kosikowi dyrektorowi ZSO nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej, za umożlienie nam prowadzenie treningów w dogodnych terminach i warunkach oraz udostępnienie sprzęt do treningu.