Piłkarski weekend

Powtórzyć wynik

W ten weekend bialczanki jadą na mecz pucharowy do Bydgoszczy, gdzie nie tak dawno wygrały. Życzymy powtórzenia wyniku. Trener Jarosław Makarwiecz, zapowiada, że w tym spotkaniu chce dać pograć zmienniczkom. Miejmy nadzieje, że nie oznacza to, iż AZS mecz pucharowy odpuszcza. Nasz typ: wygrana AZS po walce.

Z inną Stalą

W sobotę o godzinie 15 na stadionie Podlasia gospodarze podejmą odmienioną Stal Kraśnik. Goście to zupełnie inna, silniejsza ekipa niż na jesieni. Mimo to wszystkie atuty przemawiają za podopiecznymi trenera Władimira  Geworkiana. Nasz typ: wygrana Podlasia.

Też ze Stalą

Orlęta Radzyń Podlaski także w tej kolejce zmierzą się ze Stalą, ale w Mielcu. Spotkanie w sobotę o godzinie 16.30. Niespodzianki raczej się trudno spodziewać i o punkty Orlętom będzie bardzo ciężko. Nasz typ: wygra niestety Stal.

Trudny rywal

W niedzielę o godzinie 15 Lutnia Piszczac zmierzy się Janowianką Janów Lubelski. Rywal to trudny i wymagający, i ograć go będzie bardzo ciężko. Nasz typ: remis będzie sprawiedliwym wynikiem.

Zacząć odrabiać

Po bardzo nieudanej jesieni rezerwy Podlasia muszą zacząć wygrywać, by utrzymać się w lidze. W niedzielę o godzinie 15 zagrają z Huczwą Tyszowce. Trener Ryszard Więcierzewski nie będzie musiał jak na jesieni wystawiać trzech bramkarzy do gry w polu, więc nie powinno być źle. Nasz typ: wygrana Podlasia II.