Piłkarski weekend

Braterski pojedynek

W niedzielę o godzinie 15 w Chełmie Podlasie ma zagrać z Chełmianką i inaugurować rozgrywki III ligi w tym roku. Mecz ma swój podtekst naprzeciwko siebie staną bracia Wasilukowie. W bramce Podlasia Adam i w linii pomocy Chełmianki Bartłomiej. Nasz typ: po zaciętym meczu wygra Podlasie.

O punkty z Avią

Również w niedzielę na własnym stadionie Orlęta Radzyń Podlaski podejmą Avię Świdnik. Rywal wymagający, ale jeżeli podopieczni trenera Sławomira Adamusa chcą poważnie myśleć o utrzymaniu III ligi dla Radzynia, muszą wygrać u siebie praktycznie z każdym. Początek spotkania godzina 14. Nasz typ: remis będzie sukcesem Orląt.

Do Opola

Lutnia Piszczac w niedzielę o godzinie 14 ma zagrać w Opolu Lubelskim z tamtejszym Opolaninem. O punkty podopiecznym Michała Kwietnia będzie ciężko. Ale jak to się mówi, póki piłka w grze… Nasz typ: niestety – minimalna porażka Lutni.

U siebie

Rezerwy Podlasia w sobotę na własnym obiekcie podejmą Włodawiankę. Początek spotkania o godzinie 15. Trener Ryszard Więcierzewski ma z czego wybierać. Kadra Podlasia w porównaniu do poprzedniej rudny jest długa i solidna. Może to wróżyć dobra grę rezerw naszego trzecioligowca. Nasz typ: wygrana Podlasia.