Piłkarski weekend

 

U siebie zdobywać

W niedzielę o godzinie 16 Orlęta Radzyń Podlaski zagrają ze Stalą Sanok. Sytuacja ekipy trenera Sławomira Adamusa nie jest łatwa. Przegrane dwa bardzo ważne mecze w ostatnich kolejkach dodatkowo ją skomplikowały. Orlęta muszę zbierać punkty, a gdzie mają je zbierać, jeśli nie u siebie? Nasz typ: remis.

Przełamać się u siebie

Podlasie Biała Podlaska po remisie w Łukowie wraca na swój obiekt. W niedzielę o 17 zmierzy się z Orłem Przeworsk. W meczu z sąsiadem tabeli, granym u siebie, trzeba wygrywać. Podlasie ma ogromne problemy z odnoszeniem sukcesów na własnym boisku w przeciwieństwie do gry na wyjazdach. Nasz typ: po perypetiach Podlasie wygra.

Grają w kratkę

Rezerwy Podlasia w sobotę o 16 w Rykach z tamtejszym Ruchem. Młodzi bialczanie grają w kratkę i dobre spotkania przeplatają fatalnymi. Ostatni występ był fatalny w ostatnich piętnastu minutach, więc w Rykach teoretycznie powinno być poprawnie. Nasz typ: wygrana Podlasia

Punkty potrzebne

Również w sobotę o 16 na własnym obiekcie z Huczwą Tyszowce zagra Lutnia Piszczac. Zawodnicy z Piszczaca ciągle nie mogą być pewni utrzymania w lidze, więc każdy punkt jest wiele wart. Nasz typ: remis

Klasa okręgowa

Victoria Parczew – ŁKS Łazy, Grom Kąkolewnica – Bizon Jeleniec, Orlęta II Radzyń Podlaski – Orkan Wojcieszków, Unia Żabików – Sokół Adamów, Dwernicki Stoczek Łukowski – GLKS Rokitno, LZS Dobryń – Granica Terespol, Janowia Janów Podlaski – Unia Krzywda. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 16.

Klasa A

Wenus Oszczepalin – Tytan Wisznice, Olimpia Okrzeja – Orzeł Czemierniki, Huragan Międzyrzec Podlaski – Hutnik Huta Dąbrowa, Krzna Rzeczyca – LKS Milanów, Agrosport Leśna Podlaska – Dąb Dębowa Kłoda, Polesie Serokomla – Niwa Łomazy, Tur Turze Rogi – Tornado Branica Suchowolska. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 16.

Klasa B Grupa I

Wodnik Siemień – LZS Sielczyk, Absolwent Domaszewnica – Lutnia II Piszczac, Grom Sosnowica – LKS Osowno. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 12.