Piłkarski weekend

W końcu coś wygrać

Podlasie mimo, że wygrało już w tej rundzie kilka spotkań i może być prawie pewne utrzymania w III lidze, fatalnie gra u siebie. Najbliższa okazja do zmiany tego stwierdzenia otwiera się przed podopiecznymi trenera Gieworkiana w najbliższą niedzielę. O godz. 15 zmierzą się oni z Izolatorem Boguchawała. Nasz typ: Zmyć plamę za fatalne mecze u siebie można tylko wygraną i Podlasie tą plamę zmyje.

Za ciosem

Również w niedzielę ale o godz. 17 na własnym boisku zagrają Orlęta. Po wygranej w Krośnie powinni pójść za ciosem i ograć u siebie Lubliniankę. Ta wygrana może ustawić w komfortowej sytuacji Orlęta przed ostatecznym bojem o byt. Nasz typ: Pewnie wygrają Orlęta.

Trudne zadanie

W sobotę o godzinie 16 Lutnia Piszczac  podejmie Bogdankę II Łęczna. Nie łatwe zadanie stoi przed podopiecznymi trenera Michała Kwietnia. Wydaje się, że nawet punkt wywalczony w tym meczu może być cenny. Inna sprawa, że druga w tabeli Bogdanka ostatnio przegrywa więc może i polegnie w Piszczacu. Nasz typ: Lutnia wygra.

Każdy punkt na wagę złota

Walczącym o byt zawodnikom Podlasie II Biała Podlaska każdy punkt może okazać się nieodzowny do wywalczenia utrzymania. Dobrze by było w sobotę o 17 w Rejowcu choćby jeden wywalczyć. Nasz typ: Podlasie wywalczy punkt lub trzy w starciu z Spartą.

Klasa okręgowa

Victoria Parczew – Bizon Jeleniec, ŁKS Łazy – Orkan Wojcieszków, Grom Kąkolewnica – Sokół Adamów, Orlęta II Radzyń Podlaski – GLKS Rokitno, Unia Żabików – Granica Terespol, Dwernicki Stoczek Łukowski – Unia Krzywda, LZS Dobryń – Janowia Janów Podlaski. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.

Klasa A

Wenus Oszczepalin – Orzeł Czemierniki, Tytan Wisznice – Hutnik Huta Dąbrowa, Olimpia Okrzeja – LKS Milanów, Huragan Międzyrzec Podlaski – Dąb Dębowa Kłoda, Krzna Rzeczyca – Niwa Łomazy, Agrosport Leśna Podlaska – Tornado Branica Suchowolska, Polesie Serokomla – Tur Turze Rogi. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16.

Klasa B Grupa I

GLKS Roskosz-Grabanów – Lutnia II, Wodnik Siemień – LKS Osowno, Absolwent Domaszewnica – Grom Sosnowica. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13.