Ekologiczne wcielenie banera

Dziewczyny zamierzają produkować m.in. portmonetki, pokrowce na telefony komórkowe, torby na plażę czy na zakupy. – Banery dają duże pole do popisu. Gotowe produkty są kolorowe, oryginalne i trwałe. Materiału nie brakuje, wystarczy rozejrzeć się po naszym mieście, wszędzie wiszą jakieś reklamy, które po pewnym czasie dezaktualizują się i oszpecają przestrzeń. Ale my wiemy co z tym zrobić – przekonuje pomysłodawczyni."Oprócz

 

Okazuje się, że skorzystają na tym nie tylko inicjatorki, ale również środowisko naturalne. Banery wykonane najczęściej z materiału plandekowego, poliestrowego lub PCV rozkładają się ponad 400 lat. – Dzięki współpracy z Fundacją Kreacja Magia Rąk (www. papierowawilkina.pl), będziemy sprzedawać swoje produkty podczas II Festiwalu Sztuki Kreatywnego Recyklingu. Mamy nadzieję, że pomysł chwyci – dodaje Diana. Ekologiczne torby mają wiele zalet – każda z nich jest unikatowa, nieprzemakalna, solidna i łatwa do wyczyszczenia. – Wspiera nas rodzina. Z tygodnia na tydzień, udoskonalamy nasze projekty. Dotychczas nie miałyśmy nic wspólnego z rękodziełem. Planujemy jednak nauczyć się szycia – zapowiada twórczyni. Torby nie odstraszają również ceną, która oscyluje w granicach kilkudziesięciu złotych. – Z czasem będziemy urozmaicać nasze kroje. Już teraz przyjmujemy zamówienia. Gwarantujemy wysoką jakość, bo same używamy naszych toreb na co dzień – zaznacza nasza rozmówczyni. Wkrótce ruszy strona internetowa z torbami dziewczyn, a na razie, z autorkami pomysłu można skontaktować się telefonicznie: 535348227.

A co Wy, drodzy czytelnicy, sądzicie o pomyśle Diany Morawskiej. Czy ekologiczne torby z banerów to dobry sposób na biznes? Podzielcie się z nami swoimi opiniami.