Festiwal Życia 2013 – „Szansa na sukces”

 

 

 

Przyjrzymy się uważnie kilku postaciom, które dzięki wierze wykorzystały swoją szansę na sukces, oraz zagadnieniom z tym związanym! Będą to:

wtorek – ABRAHAM – DECYZJA

środa – MOJŻESZ – GPS

czwartek – JOSÉ LUIS SÁNCHEZ DEL RÍO – ODWAGA

piątek – PIER GIORGIO FRASSATTI – WYZWANIE

sobota – MARYJA – OBIETNICA

 

Wśród zaproszonych gości zobaczymy m. in. zespoły Gospel Rain, Anielsi oraz Albo i Nie, ks. prof. dr hab. Alojzego Drożdża. W środę czeka nas pokaz głośnego filmu „Christiada”, zaś w piątek – nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Będzie także czas na aktywne zaangażowanie uczestników – codziennie będą na nich czekały ciekawe warsztaty, np. pisania ikon, gry na bębnach, rękodzieła czy ewangelizacyjne. pokaz filmu „Christiada”.

Do tego oczywiście codzienna Eucharystia, poranne wizyty w Karmelu, modlitwy poranne wraz z gimnastyką, okazja do spowiedzi i adoracji, prace w grupach, no i oczywiście radość życia! Każdy Festiwal daje również okazje do poznania nowych, młodych ludzi z całej Polski, odkrycia ważnych rzeczy dla naszego życia, a przede wszystkim do naładowania akumulatorów energią na cały kolejny rok.

Program typowego dnia festiwalowego*:

07.50 – rozgrzewka (gimnastyka)

08.00 – Modlitwy poranne (w Kościele Św. Ducha)

09.00 – Śniadanie

10.00 – Konferencja

11.00 – Praca w grupach

13.00 – Obiad

14.00 – Warsztaty, odpoczynek, rekreacja itp.

17.00 – Msza Święta (w Kościele Św. Ducha)

18.30 – Kolacja

20.00 – atrakcja wieczoru (wtorek: zespół uwielbieniowy z Siedlec, środa: „Albo i nie”, czwartek: „Anielsi”, piątek: nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie – przedłużona adoracja, sobota: Szansa na sukces, a od 22.00 „Gospel Rain”

23.00 – Cisza nocna

*Z wyjątkiem:

-poniedziałku, gdzie o 18:00 rozpoczynamy integrację, a o 19:30 ma miejsce Msza święta oficjalnie otwierająca Festiwal,

-soboty, gdzie o godz. 10:00 uczestniczymy w Mszy Świętej w Bazylice z o. Prowincjałem Ryszardem Szmydkim OMI, a po wieczorze wraz z wybiciem północy przeżywamy niedzielną Eucharystię.

Kosz uczestnictwa 70 zł, nocleg na polu namiotowym, przyjeżdżamy z własnym namiotem. Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek dziennie. Zgłoszenia grup zorganizowanych do 10 lipca na zielinski@kokotek.pl lub pod numerem 511 805 405

Lista tegorocznych odpowiedzialnych jest dostępna tutaj, dobrze także przed wyjazdem zapoznać się z festiwalowym Niezbędnikiem!

Nie czekaj, przyjedź i zaproś swoich przyjaciół!

Więcej informacji na stronie Festiwalu – www.festiwalzycia.pl