Praca i współpraca

Zwyczajna praca – odpowiada Ewa Bereśniewicz- Kozłowska, prezes TF SKOK. Planowo i systematycznie. Oswajanie się pracowników z najnowocześniejszą technologią, którą tu wdrożyliśmy, i – co się z tym wiąże – zwiększanie wydajności.

Kiedy kolejne zatrudnienia?

Najszybciej, jak będzie to możliwe. Podstawowym warunkiem jest okrzepnięcie obecnych pracowników. Jeszcze w lipcu wraz z powiatowym urzędem pracy rozpoczniemy rekrutację kolejnej grupy kandydatów. Potem szkolenia – zwłaszcza praktyczne – przeprowadzane tak, by nie zaburzać toku pracy instytucji szkolącej, specjalizacje, wdrażanie do wykonywanych czynności…

Call Center obsługuje jedynie zewnętrznych klientów?

Jesteśmy przygotowani na współpracę  również z podlaskim rynkiem. Możemy zajmować się windykacją na rzecz – na przykład – banków spółdzielczych. Możemy na zlecenie lokalnych przedsiębiorstw, przeprowadzać ankiety i telemarketing. To nawet bardzo pożądany i prawidłowy objaw, aby lokalne przedsiębiorstwa – a do takich już zalicza się Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta – współpracowały, bo takie działanie zawsze przekłada się na korzyści dla całego regionu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij