Festiwalowy sposób na dobrą zabawę

– dyscyplina dla rodziny. Dla odważnych przygotowujemy zawody slackline – chodzenie po taśmie rozwieszonej między drzewami, skateboard, coś dla deskorolkarzy oraz skimboard, miejską odmianę surfingu.

Jakich wykonawców usłyszymy podczas Art of Fun Festival?

Zaczynamy o 14 od przeglądu kapel. Po rozgrzewce na scenie pojawią się gwiazdy, m.in. zespół Spooky One – to muzycy, którzy dostali się do finału międzynarodowej imprezy Emerganza Festival. Usłyszymy też rapcore w wykonaniu Hope oraz radzyński A.R.D. Natomiast 27 lipca zacznie Prowler, po którym usłyszmy duet DJ Czarny&ampTas, czyli wicemistrzów świata DJ-ów IDA 2011. Na scenie pojawi się też hiphopowy Ras &ampDJ Tort i na koniec Maqama, łącząca rock z elementami etno.

Dlaczego zdecydowaliście się na organizację Art of Fun Festival?

Ubiegłoroczna edycja imprezy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W naszym mieście ludzie chcą korzystać z ciekawych form rekreacji i kultury. Jeżeli coś się sprawdza, to należy to kontynuować. Dlatego zapraszamy na Art of Fun Festival do Jazzanova Pub przy ul. Artyleryjskiej 14.

Dziękuję za rozmowę.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij