Jarmark Świętojański wspierany przez Fundację Grzegorza Biereckiego.

 

Pierwszą muzyczną atrakcją był koncert Full Power Spirit. Jest to zespół, który powstał w 2001 roku w Białej Podlaskiej i wrócił niedawno z ponad trzy miesięcznej trasy koncertowej. Twórczość zespołu to głównie muzyka hip-hop, wpisująca się w nurt muzyki chrześcijańskiej. Następnie uczestnicy mieli okazję posłuchać nowych, jak i starszych piosenek Olgi Szomańskiej. Wokalistka ta zyskała swoją popularność dzięki występom w oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka – Tu Es Petrus. Po tych występach muzycznych wyświetlono film misyjny.

 

Natomiast dzięki Fundacji Kocham Podlasie Grzegorza Biereckiego uczestnicy na zakończenie Jarmarku mieli okazję posłuchać recitalu chopinowskiego w wykonaniu młodej pianistki – Pani Alicji Młynek. Artystka jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, którą ukończyła z wyróżnieniem w klasie fortepianu prof. Tadeusza Chmielewskiego. Podczas swojej edukacji muzycznej miała okazję również kształcić się pod okiem wybitnego pianisty prof. Benedetto Lupo. W swojej dotychczasowej karierze występowała zarówno w Polsce jak i zagranicą. Ponadto Pani Alicja jest również laureatką turniejów i konkursów pianistycznych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij