Poznaj zwycięzców konkursu – Podlasie ma biznes!

 

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ wpłynęło aż 200 pomysłów na budowę lub rozwój mikroprzedsiębiorstw z rożnych branż, tych produkcyjnych jak i związanych ze sferą usług. Każdy finalista miał okazję przedstawić swój pomysł jury w 20-minutowej prezentacji multimedialnej, które potem wyłoniło trzy najlepsze pomysły.

Ostatecznie wybrano czwórkę laureatów. Miejsce pierwsze zajął Sebastian Banaszczuk z Dubicy, który przedstawił swój pomysł na Ekstremalną firmę Wishnitz – Skateboards. Miejsce drugie zdobyli Ziemowit Kowalczuk oraz Radosław Ignaciuk z Białej Podlaskiej, którzy chcą prowadzić Studio Projektowania Graficznego Forevermedia. Iwona Andrzejewska z Tucznej, ze swoim pomysłem na zakup nowoczesnych i wydajnych maszyn i urządzeń do wykonywania wysokiej jakości termoizolacji oraz powłok malarskich zajęła miejsce III.

Główną nagrodą dla wyróżnionych było dofinansowanie ich działalności. Po ogłoszeniu wyników nastąpiło podpisanie umów intencyjnych oraz odebranie symbolicznych czeków. Łączna kwota przeznaczona na dofinansowanie działalność laureatów konkursu to prawie milion złotych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij