ZADYMA W PISZCZACU

W rezultacie posypały się kary. W Lutni żółte kartki zobaczył poszkodowany i rezerwowy bramkarz Michał Krukowski, w ekipie gości Łukasz Sobiech, dla którego była to już druga żółta i w efekcie czerwona. Czerwień ujrzał także Paweł Kijański. Na drugą połowę goście już nie wyszli, co zapewnia trzy punkty walkowerem dla Lutni, w meczu w którym do przerwy remisowała 2:2. We wtorek pierwszy raz na boisko wybiegły panie z AZS PSW i uległy u siebie Górnikowi Łęczna 0:3. W środę obaj nasi trzecioligowcy musieli przełknąć gorycz porażki. Podlasiu nie pomogła zmiana ławek gości i gospodarzy, co miała zapewne odczarować stadion. Podopieczni trenera Ryszarda Więcierzewskiego przegrali z Chełmianką 0:1. Orlęta Radzyń Podlaski grały w Jaśle, gdzie miejscowi zaaplikowali im dwie bramki, a sami nie stracili żadnej.