Piłkarski weekend

W jaskini lwa

Podlasie Biała Podlaska w sobotę o godz. 13 zagra z liderem JKS Jarosław na jego boisku. O punkty będzie szalenie trudno, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Na pewno duet trenerski Ryszard Więcierzewski i Dimitrij Jekimow przygotuje coś specjalnego, czym będzie się starał zaskoczyć rywali i nie wierzę by był to „autobus” w polu karnym. Nasz typ: wygra JKS.

Zrehabilitować się

Po tęgim laniu w Poniatowej z Avią Świdnik zawodnicy Orląt Radzyń Podlaski podejmą w niedzielę o godz. 13 na własnym boisku Izolatora Boguchwała. Podopieczni trenera Damiana Panka na pewno zrobią wszystko, by zmazać plamę sprzed tygodnia. Nasz typ: Orlęta wygrają.

Punkty potrzebne jak tlen

Jeżeli zawodnicy Lutni Piszczac marzą o pozostaniu w IV lidze – nie mogą nie zdobyć kompletu punktów w niedzielnym meczu z Unią Krzywda. Nasz typ: wygra Lutnia.

Klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LZS Dobryń, Victoria Parczew – Dwernicki Stoczek Łukowski, Unia Żabików – GLKS Rokitno, Sokół Adamów – Granica Terespol, Orkan Wojcieszków – Grom Kąkolewnica, Niwa Łomazy – Huragan Międzyrzec Podlaski, ŁKS Łazy – Janowia Janów Podlaski. Wszystkie mecze w niedzielę o godzinie 14.

Klasa A

Agrosport Leśna Podlaska – Dąb Dębowa Kłoda, Wenus Oszczepalin – Gręzovia Gręzówka, Tytan Wisznice – Hutnik Huta Dąbrowa, Tur Turze Rogi – LKS Milanów, Tornado Branica Suchowolska – Olimpia Okrzeja, Start Gózd – Orzeł Czemierniki, GLKS Roskosz-Grabanów – Polesie Serokomla. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14.

Klasa B grupa I

Wodnik Siemień – Absolwent Domaszewnica, Kanzas Konstantynów – Lutnia II Piszczac, LZS Sielczyk – Grom Sosnowica. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 12.