"Stopem" dostała się do programu

Na co dzień Jadzia jest uczennicą bialskiego Publicznego Gimnazjum nr 2. Jednak przez pierwsze cztery lata swojego życia nastolatka mieszkała w Pekinie. To właśnie tam ojciec dziewczynki poznał swoją przyszłą żonę.

13-latka bez problemu włada językiem polskim, chińskim oraz angielskim. Jej mama, Chinka, dba o to aby w domu kultywowane były również bogate tradycje Państwa Środka. Podczas programu młoda wokalistka przyznała, że marzy jej się międzynarodowa kariera. A członkowie jury zdają się kibicować bialczance. "Masz w sobie ogromny potencjał. I myślę, że za parę lat, jak będziesz pracować i muzycznie się rozwijać, to na pewno o Tobie usłyszymy" powiedziała Elżbieta Zapendowska. Kora Jackowska dodała: "Kochana Jadwigo, oczywiście, że są niedociągnięcia, bo dopiero masz 13 lat. Ale i tak śpiewasz tysiąc razy lepiej niż Natalia Lesz."

Gimnazjalistka doskonali swój wokal pod okiem Krzysztofa Olesiejuka, założyciela i instruktora zespołu Brevis. Nastolatka planuje ponadto naukę gry na gitarze. Udział w polsatowskim programie to nie pierwszy sukces Jadzi. W 2012 roku wygrała czwartą edycję konkursu Bialski Talent. Przypomnijmy, że obok gimnazjalistki do dalszych etapów "Must be The Music" zakwalifikowała się również Joanna Wołoczko, 33-letnia nauczycielka języka angielskiego z Białej Podlaskiej. Trzymamy kciuki!