Zagrają po raz dwunasty

Wokalistka jest m.in. laureatką nagrody im. Anny Jantar, dotychczas nagrała 7 płyt na których wystąpiła jako wokalistka, gitarzystka, kompozytorka i autorka tekstów. Drugiego dnia festiwalu o godz. 18:00 na scenie zobaczymy Beatę Przybytek z zespołem. Artystka jest wybitną wokalistką, pianistką i kompozytorką, uznawaną za jeden z najciekawszych polskich głosów.

Zwieńczeniem imprezy będzie koncert legendarnej polskiej ekipy SBB. Od 1971 roku muzycy zagrali tysiące koncertów na całym świecie. Jako pierwszy zespół z Polski wystąpili na festiwalu w Roskilde (1978). Nagrali kilkanaście płyt w Polsce, Niemczech i Czechach, spośród których "Pamięć" (1975), "Welcome" (1978) oraz "Memento z banalnym tryptykiem" (1980) są wymieniane wśród najlepszych progresywno-rockowych płyt w Europie. Bilety w cenie 40 zł za każdy dzień festiwalu oraz karnet na cały festiwal- 60 zł, dostępne są w przedsprzedaży w Klubie "Verona cafe", Sklepie Muzycznym "Music Audio" oraz Hotelu "Capitol".

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij