Akademia Nowego Samorządu na start

""

Początek szkoleń już w następny piątek – 7 lutego – w Białej Podlaskiej oraz sobotę – 8 lutego – w Parczewie i Radzyniu Podlaskim.

Akademia Nowego Samorządu to nowatorski projekt, którego program obejmuje m.in. wykłady, seminaria i ćwiczenia prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów, poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień, od elementów z zakresu public relations i wizerunku poprzez sztukę wystąpień publicznych po zasady kontaktów z mediami.

Wśród wykładowców Akademii nie zabraknie znanych twarzy – jak dziennikarz Michał Karnowski – czy wybitnych fachowców od komunikacji interpersonalnej – jak profesor Lidia Grzesiuk z Uniwersytetu Warszawskiego. To wszystko w pierwszej część szkoleń Akademii, prowadzonych na przestrzeni lutego i marca. W drugim etapie, który rozpocznie się w kwietniu i zakończy w czerwcu br. w działalność edukacyjną Akademii włączą się także praktycy, mający duże osiągnięcia w pracy samorządowej. W tej części Akademii współpracownicy ANS poprowadzą szkolenia dla przyszłych radnych gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Zajęcia poświęcone zostaną równie szerokiemu zakresowi tematów, jak w części pierwszej i obejmą m.in. zagadnienia kulturalne, oświatowe, a przede wszystkim strukturę i przepisy regulujące funkcjonowanie samorządów.

Jak w trakcie uroczystej inauguracji Akademii Nowego Samorządu – która w listopadzie ubiegłego roku obyła się w obecności blisko dwustu osób, z udziałem wybitnych przedstawicieli Parlamentu, samorządu i mieszkańców południowego Podlasia – podkreślił pomysłodawca i zarazem inicjator przedsięwzięcia, senator Grzegorz Bierecki «działalność w samorządzie powinna być służbą, nie pracą, i właśnie z takim przesłaniem oraz z myślą o współpracy z osobami, którym jest ono bliskie, powstaje Akademia Nowego Samorządu.» Mieszkańców naszego regionu, którzy utożsamiają się z powyższą ideą, zapraszamy do siedziby ANS na ulicę Francuska 136 w Białej Podlaskiej lub o zgłoszenia telefoniczne pod nr telefonu 509 832 294 lub przez stronę internetową: www.kochampodlasie.pl. Szczegółowych informacji udzielamy – oraz przyjmujemy zapisy – na miejscu jeszcze tylko w dniu dzisiejszym, tj. w piątek 31 stycznia w godzinach 8.00 – 16.00 lub telefonicznie, do godziny 19.00. Udział w zajęciach Akademii Nowego Samorządu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij