Kolejny autokar klasy VIP

Wyposażenie nie odbiega od wcześniejszych naszych pojazdów, czyli znajdziemy w nim system ABS, ASR, klimatyzację, ksenonowe światła, telewizory wraz z DVD, barek, nawigację, WC, fotele rozsuwane do wewnątrz, elektryczne rolety, przyciemniane uchylne szyby i oraz sypialnię dla kierowcy. Autokar wyposażony jest w silnik Euro 4, co umożliwia mu wjazd do wszystkich krajów Europy. Niektóre państwa wymagają bowiem, aby autokary wjeżdżające na ich teren posiadały właśnie tego typu silniki, charakteryzujące się mniejszą emisją spalin – wyjaśnia Adam Frączek, prezes przedsiębiorstwa. Tabor jest stary, więc aby przyciągnąć potencjalnych klientów, należy zadbać o jego odmłodzenie. – Moim zadaniem jest postawienie przedsiębiorstwa na nogi, a nowoczesne pojazdy na pewno się temu przysłużą – dodaje szef fi rmy.

Wartość rynkowa Irizara to około 600 tys. zł. Pojazd – w odróżnieniu od swoich poprzedników – zostanie wyposażony w sieć Wi-Fi, dzięki czemu pasażerowie będą mieli stały dostęp do internetu. Wszystkie Scanie (5 sztuk) już niebawem wyruszą z wycieczkami do Niemiec, Holandii oraz Francji, pod koniec kwietnia zaś w związku z beatyfi kacją Jana Pawła II celem ich podróży będzie Rzym.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij