Książka dla Czytelnika – Teresa Lewkowicz-Mosiej "Zapomniane warzywa "

Niektóre z tych gatunków – na przykład pasternak czy soczewica – bardzo często gościły na stołach dawnej Polski. Były składnikami wielu naszych tradycyjnych, regionalnych potraw, do których obecnie tak chętnie wracamy. W niniejszej książce podano przepisy na potrawy z tych warzyw, co może okazać się przydatne nie tylko w naszych domowych kuchniach, ale dla gospodarstw agroturystycznych czy restauracji. Mam nadzieje, że moja praca przyczyni się do upowszechnienia uprawy warzyw o wysokich walorach smakowych i dietetycznych, oraz wzbogaci nasze jadłospisy.

KONKURS KSIĄŻKOWY
Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie „Zapomniane warzywa” – Teresa Lewkowicz-Mosiej, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Ile gatunków roślin warzywnych szacunkowo jest znane w naszym kraju według autorki książki pt. „Zapomniane warzywa”?
a) 50
b) 20

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpzysk.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 28 marca do 3 kwietnia do godz. 15.59. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.