Piłkarski weekend

Powalczyć o wygraną

W najbliższą niedzielę o godz. 11 AZS PSW Biała Podlaska podejmie na własnym boisku Zagłębie Lublin. Po remisie u siebie z najsłabszym w lidze Golem i wysokiej przegranej w Łęcznej trudno o optymizm przed niedzielnym spotkaniem. Zdobycie punktu w tym meczu będzie chyba wykładnią obecnych możliwości podopiecznych trener Magdaleny Sekuły.
Nasz typ: Remis.

Z „Czerwoną latarnią”

Orlęta Radzyń Podlaski grają w niedzielę z ostatnią ekipa w lidze – Omegą Stary Zamość. Początek spotkania o godz. 16. Zakładając, że JKS Jarosław nie musi wygrać w konfrontacji z Resovią, radzynianie mają szanse na powrót na fotel lidera. W ekipie zabraknie jedynie kontuzjowanego Wojciecha Hołoweńko. – Nie uważam, by czekał nas łatwy mecz. Od kiedy jestem trenerem w III lidze, nie graliśmy ani jednego łatwego meczu. Owszem, Omega jest najgorszą drużyną w lidze, ale potrafi zdobywać punkty – powiedział trener Damian Panek.
Nasz typ: Zwycięstwo Orląt.

Z Avią w Poniatowej

W najbliższą sobotę Podlasie Biała Podlaska zmierzy się o godz. 16 w Poniatowej z Avią Świdnik. Rywale bialczan plasują się w środku tabeli. Jeżeli podopieczni trenera Roberta Różańskiego chcą jeszcze liczyć się w walce o utrzymanie, muszą zbierać punkty w takich meczach. – Jedziemy po punkty bo tych mamy mało na koncie. Cieszę, się że do ekipy dołączył Damian Leśniak. Jego powrót jest dużym wzmocnieniem – informuje trener Podlasia. W sobotnim spotkaniu z powodu kontuzji nie zagrają: Piotr Litwiniuk i Marek Piotrowicz.
Nasz typ: Remis.

Czas na zwycięstwo

Z kim mają wygrać zawodnicy Lutni Piszczac jeśli nie z ostatnią w tabeli Stalą Poniatowa? To właśnie z tą ekipą w najbliższy weekend zagrają na wyjeździe piłkarze z Piszczaca. Inny wynik niż zdobycie kompletu punktów można będzie uznać za klęskę.
Nasz typ: Lutnia wygra.

Klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – Unia Żabików, Victoria Parczew – Sokół Adamów, LZS Dobryń – Orkan Wojcieszków , Dwernicki Stoczek Łukowski – Niwa Łomazy, GLKS Rokitno – ŁKS Łazy, Granica Terespol – Janowia Janów Podlaski, Grom Kąkolewnica – Huragan Międzyrzec Podlaski. Wszystkie mecze w niedzielę.

Klasa A

Agrosport Leśna Podl. – Tytan Wisznice, Wenus Oszczepalin – Tur Turze Rogi, Dąb Dębowa Kł. – Tornado Branica Such., Gręzovia Gręzówka – Start Gózd, Hutnik Huta Dąbrowa – GLKS Roskosz- -Grabanów, LKS Milanów – Polesie Serokomla, Olimpia Okrzeja – Orzeł Czemierniki. Wszystkie mecze w niedzielę.

Klasa B Grupa I

Lutnia II Piszczac – Wodnik Siemień, Absolwent Domaszewnica – Grom Sosnowica, Kanzas Konstantynów – LZS Sielczyk. Wszystkie mecze w niedzielę.