Piłkarski weekend

W jaskini lwa

Zawodniczki AZS PSW Biała Podlaska w najbliższy weekend jadą do Konina, by tam zmierzyć się z Medykiem, przewodzącym w ligowej tabeli. W ostatnim meczu kandydat numer 1 do tytułu mistrza Polski rozgromił u siebie Górnika Łęczna 7:1. Wydaje się, że jeśli nasze dziewczyny uzyskają wynik lepszy od zawodniczek z Łęcznej, to już będzie nieźle.
Nasz typ: Medyk wygra.

Powinni wygrać

W niedzielę o godz. 16 w Sanoku z miejscową Stalą zmierzą się Orlęta Radzyń Podlaski. Rywal z dolnych rejonów tabeli nie powinien być zbyt trudną przeszkodą dla podopiecznych trenera Damiana Panka. – W niedzielę – poza Wojciechem Hołoweńko – wszyscy moi zawodnicy powinni być gotowi do gry – informuje trener Orląt. – Do Sanoka oczywiście jedziemy po komplet punktów. Nie musimy ciułać „oczek”, bo spadek nam nie grozi, podobnie jak awans, po prostu mamy wygrywać.
Nasz typ: Wygrana Orląt.

Mecz o sześć punktów

Podlasie Biała Podlaska w niedzielę o godz. 12 zagra w Lublinie z tamtejszą Lublinianką. To mecz z serii tych o „sześć punktów”. Ewentualna wygrana gospodarzy daje im duży komfort w walce o utrzymanie. Gdyby to Podlasie zainkasowało komplet punktów – odżyłyby nadzieje, i pozostał cień szansy na utrzymanie się w lidze. W niedzielnym meczu w barwach Podlasia raczej nie zobaczymy kontuzjowanych Piotra Litwiniuka i Marka Piotrowicza.
Nasz typ: Remis.

Zmazać plamę

Przegrana w Poniatowej ze Stalą chluby Lutni nie przynosi. Tę plamę na honorze wypadałoby zmazać. Dobrą okazją może być niedzielny mecz w Rejowcu z tamtejszą Spartą. Warunkiem wygranej i rehabilitacji po meczu ze Stalą jest nie tylko dobra gra, ale i skuteczność.
Nasz typ: Lutnia przegra.

Klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – Sokół Adamów, Unia Żabików – Orkan Wojcieszków, Victoria Parczew – Niwa Łomazy, LZS Dobryń – ŁKS Łazy, Dwernicki Stoczek Łuk. – Janowia Janów Podl., GLKS Rokitno – Huragan Międzyrzec Podl., Granica Terespol – Grom Kąkolewnica. Wszystkie mecze w niedzielę.

Klasa A

Agrosport Leśna Podl. – Tur Turze Rogi, Tytan Wisznice – Tornado Branica S., Wenus Oszczepalin – Start Gózd, Dąb Dębowa K. – GLKS Roskosz-Grabanów, Gręzovia Gręzówka – Polesie Serokomla, Hutnik Huta D. – Orzeł Czemierniki, LKS Milanów – Olimpia Okrzeja. Mecze w niedzielę.

Klasa B Grupa I

Grom Sosnowica – Wodnik Siemień, Lutnia II Piszczac – LZS Sielczyk, Absolwent Domaszewnica – Kanzas Konstantynów. Wszystkie mecze w niedzielę.