Książka dla Czytelnika – Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian

Twój dom jeszcze niedawno był pełen dzieci, a teraz wszystkie dorosły i wyfrunęły z rodzinnego gniazda? Goniłaś marzenia, a doświadczyłaś rozczarowania? Życie na różne sposoby wyrywa nas z wygodnego świata i wrzuca w chaos zmian. Burzy nasze dotychczasowe pewniki – potrafi osłabić nawet naszą wiarę. A jeśli ów „bałagan” potraktować nie jako coś, czego należy się obawiać, czego powinniśmy unikać, ale jako dar? Margaret Silf uważnie przygląda się chaosowi i wewnętrznej przemianie, jaką może on nam przynieść. Patrzy na huragan zmian z perspektywy chrześcijańskiej. „Druga strona chaosu” dodaje odwagi, uczy ufać Bogu, kiedy życie wydaje się rozpadać.

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie książki „Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian” – Margaret Silf, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Czy książka pt. „Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian” dodaje odwagi i uczy ufać Bogu w trudnych sytuacjach życiowych?
a) Tak
b) Nie

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpksiazka.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 20 czerwca do 25 czerwca do godz. 15.59. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.