Książka dla Czytelnika – Święty i błazen.

Jan Paweł II, gdy Góra wsadzał jego rękę do wiaderka z silikonem protetycznym po to, aby uzyskać odlew jego dłoni dla potomnych, stukał się widelcem w czoło i mówił do księdza Dziwisza: „Stasiu, po co z tym facetem zaczęliśmy się zadawać?” i ponownie zapraszał ojca Górę; wspomagał jego projekty, plany, wizje…

– Podobno kiedy ojciec wstąpił do zakonu, to na brzydkie słowo mdlał jak św. Stanisław Kostka, a teraz sam ojciec wyznał Marii Okońskiej, że przeklinanie jest ojca grzechem głównym… – Tak, Jasiu, stwardniałem. Język z budowy dociera i rozbudza. Nie można pieszczotliwie kłaść cegły. A ja kładłem jej niemało. Ofiary są, niestety. Żal mój jest także. Ale czy zdołam się poprawić, jak obiecałem Marysi Okońskiej, to zależy od łaski, o którą proszę codziennie.
(Fragmenty książki)

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jeden z dwóch książek autorstwa Jana Grzegorczyka „Święty i błazen. Jan Góra w odsłonach Jana Grzegorczyka” wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Kto robił odlew ręki Papieża Jana Pawła II dla potomnych?
a) Jan Góra
b) ks. Dziwisz

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpzysk.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 27 czerwca do 2 lipca do godz. 15.59. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.