Contact Center TF SKOK obchodzi pierwsze urodziny

TF SKOK to bardzo dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zajmujące się informatyczną obsługą firm a także przeróżnymi usługami dla podmiotów działających na rynku finansowym. Placówka w Białej Podlaskiej została otwarta w 2013 roku. Wydatnie przyczynił się do tego senator Grzegorz Bierecki. – Cieszę się, że z inicjatywy Fundacji „Kocham Podlasie” Towarzystwo Finansowe SKOK wybudowało nowe centrum telefonicznej obsługi klienta właśnie w Białej Podlaskiej. Dzięki tej inwestycji udało się wzbogacić ofertę na lokalnym rynku pracy. Biała Podlaska to bowiem miasto mające wspaniały kapitał ludzki, dla inwestorów jest bardzo atrakcyjnym miejscem – komentował w ubiegłym roku senator Grzegorz Bierecki.

Bialskie Contact Center stało się jednym z ważniejszych pracodawców regionu. Do dziś zatrudnienie znalazło tam blisko 100 osób, a Biała Podlaska zyskała inwestora stawiającego na rozwój najnowocześniejszych technologii. Zaangażowanie Towarzystwa Finansowego SKOK na Południowym Podlasiu, obejmuje również sekcję programistyczną zajmującą się rozwojem oprogramowania oraz wsparciem IT. 3 lipca w siedzibie oddziału przy ul. Reformackiej 10 w Białej Podlaskiej odbędą się urodziny placówki. W ważnym dla regionu wydarzeniu wezmą udział zaproszeni goście, m.in. władze samorządowe, dostojnicy kościelni oraz lokalni przedsiębiorcy. Na pierwszych urodzinach nie zabraknie również przedstawicieli Fundacji senatora Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie”, władz TF SKOK S.A. oraz dyrekcji Urzędu Pracy.

Towarzystwo Finansowe SKOK S.A.
z siedzibą w Gdańsku jest fi rmą świadczącą usługi analizy oraz wytwarzania oprogramowania. Prowadzi działalność obejmującą usługi przechowywania i przetwarzania danych, Call Center, usługi specjalizowane głównie dla podmiotów działających na rynku fi nansowym (bankomaty, karty płatnicze, bankowość elektroniczna) oraz szeroki zakres usług wspierających działalność biznesową swoich klientów. Od maja 2008 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym roku TF SKOK S.A. otrzymało tytuł „Solidnego Pracodawcy Pomorza 2014”.