Książka dla Czytelnika – Pensjonat na wyspie

Libby jest zachwycona wiadomością, że ma rodzinę, o której wcześniej nic nie wiedziała. A przystojny porucznik Straży Przybrzeżnej, którego poznaje na wyspie, wydaje się spełnieniem marzeń. Jednak Libby szybko zdaje sobie sprawę, że nie zdoła utrzymać pensjonatu na Hope Island. Jedyne wyjście to sprzedanie nieruchomości deweloperowi, który próbuje przejąć kontrolę nad wyspą. Ojciec umarł, zanim Libby zdążyła go poznać, a jej nowe rodzeństwo jest przekonane, że dziewczyna zamierza pozbawić ich majątku.

Co więcej, ktoś na oczach Libby porywa jej najlepszą przyjaciółkę, a zarazem wspólniczkę; zaś ona sama jest podejrzana o udział w tym porwaniu. Libby musi odnaleźć przyjaciółkę i dowieść swojej niewinności. W przeciwnym wypadku utraci wszystko. Czy Libby uda się zatrzymać odziedziczony w spadku hotel? Jak potoczy się znajomość z przystojnym porucznikiem Straży Przybrzeżnej? Marzenia dziewczyny mają się właśnie spełnić, gdy… zostaje podejrzana o popełnienie przestępstwa. Wciągająca opowieść z sensacyjnym wątkiem w tle.

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie książki „Pensjonat na wyspie” autorstwa Collen Coble, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Co dziedziczyła główna bohaterka powieści pt. „Pensjonat na wyspie”?
a) pensjonat
b) fabrykę

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpksiazka.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 18 lipca do 22 lipca do godz. 15.59. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.