Książka dla Czytelnika – Świątynia w niebezpieczeństwie

W „Świątyni w niebezpieczeństwie” staniemy się świadkami kolejnych wielkich wydarzeń z dziejów narodu wybranego. Będą nimi: budowa Świątyni Jerozolimskiej, wizyta królowej Saby i ofiara na Górze Karmel. Poznamy wielkie postaci biblijne: króla Salomona, proroków Eliasza, Ezechiela oraz Izajasza. Będziemy również świadkami wydarzeń tragicznych: rozłamu królestwa, prześladowań wyznawców Jahwe przez królową Jezabel, wojen z Aramejczykami. Koaj, Fryderyk i Karolka znowu przeniosą się w przeszłość. Jednak tym razem ich misja będzie bardzo niebezpieczna.

Przyjaciele będą musieli wykazać się nie lada sprytem i wytrwałością, aby stawić czoło Diabolosowi – Aniołowi zła, który zastawi na nich zręczną pułapkę. Czy zrezygnują z powierzonej im misji? Czy ujdą z życiem? Rozwiążą zagadkę Diabolosa? Atutem powieściowego cyklu Jean – Michel Touche’a jest wartkie tempo akcji. Dzieci w przystępny oraz interesujący sposób mogą zapoznać się z historiami biblijnymi.

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie książki pt. „Świątynia w niebezpieczeństwie” autorstwa Jean-Michel Touche’a , wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Budowa jakiej świątyni opisana jest w powieści pt. „Świątynia w niebezpieczeństwie”?
a) Świątyni Jerozolimskiej
b) świątyni ognia

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpksiazka.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 25 lipca do 1 sierpnia do godz. 15.59. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.