Książka dla Czytelnika – Wyspa na Prerii

Jego poglądy polityczne są jak sól, książki – niczym mód, migdały, wanilia i pieprz. Umie opowiadać ciekawie, mądrze, z dużą dozą humoru i ogromną – wiedzy. Większość Polaków nie czyta książek, a mimo tego jego trzy poprzednie książki osiągnęły milion sprzedanych egzemplarzy. Dotychczas pisałem książki o Indiach z Amazonii – było dziko i egzotycznie. Ta jest o kowbojach z Arizony, i też będzie dziko i egzotycznie – mówi autor o swojej ostatniej publikacji. – Południe Stanów Zjednoczonych oraz dawny Dziki zachód są zupełnie inne niż Nowy Jork, Chicago czy Kalifornia.

Styl życia na prerii zadziwia nawet tych, którzy dobrze znają Amerykę. Gdyby ktoś chciał sprawdzić osobiście, jak tam jest, drogę znajdzie łatwo: wystarczy zjechać z autostrady, potem jeszcze raz zjechać, i znowu zjechać, i tak do skutku – aż skończy się mapa i wylądujesz na polnej drodze, prowadzącej na jakieś rancho – dodaje Wojciech Cejrowski. Rzecz dzieje się współcześnie, w Arizonie, przy granicy z Meksykiem. Dziki Zachód dawno przestał być dziki, ale mieszkańcy prerii wciąż o tym zapominają. Poczytajcie ….

KONKURS KSIĄŻKOWY

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jeden z dwóch książek autorstwa – Wojciecha Cejrowskiego „Wyspa na Prerii” wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Jakie miejsce opisuje Wojciech Cejrowski w swojej najnowszej książce pt. „Wyspa na Prerii ”?
a) Arizonę
b) Krym

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpzysk.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Na SMS-y czekamy od 1 sierpnia do 6 sierpnia do godz. 15.59. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej.

O wygranej poinformujemy telefonicznie.