Bajka potrafi uleczyć…

Wszystkie dzieci uwielbiają bajki, a te z właściwym przekazem potrafią pomóc dziecku w wielu trudnych emocjonalnych sytuacjach. I nie tylko w irracjonalnych lękach, ale także w stresie związanym z pobytem w przedszkolu,  pierwszymi dniami w szkole,  pojawieniem się rodzeństwa czy utratą kogoś bliskiego. Właściwie dobrane i przedstawione opowieści potrafią wyciszyć, złagodzić stres oraz stymulować rozwój emocjonalny oraz intelektualny dziecka. 

To stosunkowo nowatorska metoda, a jednocześnie doskonała w swojej prostocie. Łatwa w odbiorze i przekazie, a na dodatek bardzo skuteczna. Mamy okazję przekonać się, jaką moc ma bajkoterapia w czasie organizowanych warsztatów pod hasłem „Bajki leczą, bajki kaleczą”. Szkolenia adresowane są do tych wszystkich, którzy pragną polepszyć relacje z swoją pociechą, a także uatrakcyjnić wspólne zabawy oraz uzyskać wiedzę, jak poradzić sobie z rozwiązywaniem problemów pojawiających się w okresie rozwoju dziecka.

Zajęcia przeznaczone są dla rodziców i opiekunów dzieci do 10 roku życia. Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia, a także listę rekomendowanych książek.
 
29 lub 30 sierpnia, godz. 16:00. Centrum Wsparcia Psychologicznego INEO, warsztaty  „Bajki leczą, bajki kaleczą – domowa bajkoterapia”, Biała Podlaska. 

Cena uczestnictwa w czterogodzinnych zajęciach wynosi 50zł. Zapisy pod numerem telefonu: 535 456 780, E-mail:  kontakt@cwpineo.pl.

Informacje także na: www.cwpineo.pl