Piłkarski weekend

Po dość niespodziewanej porażce z Bydgoszczą, akademiczki na pewno będą chciały się zrehabilitować.
Nasz typ: AZS wygra.

Wreszcie w domu

Po trzech meczach wyjazdowych Podlasie Biała Podlaska zagra u siebie. W sobotę o godz. 11 zmierzy się z Chełmianką. Rywale, podobnie jak Podlasie, bardzo dobrze zaczęli sezon i niespodziewanie w poprzedniej kolejce zremisowali u siebie z Hetmanem Żółkiewka. Jak będzie w sobotę w Białej? Wydaje się, że bardzo ciekawie. Z powodu czerwoną kartki nie zagra w tym meczu Damian Leśniak.
Nasz typ: Remis zadowoli obie ekipy.

Zacząć strzelać bramki

Ostatni mecz Orląt (w Krośnie) pokazał dwie rzeczy: że podopieczni Damiana Panka umieją grać w piłkę nożną na bardzo dobrym trzecioligowym poziomie oraz że ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że poprawią ją zdecydowanie już w najbliższą niedzielę. Do Radzynia przyjedzie JKS Jarosław. Początek spotkania o godz. 17.
Nasz typ: Zwycięstwo Orląt.

Łatwo nie będzie

Nie wiedzie się zawodnikom Gromu Kąkolewnica w rozgrywkach IV ligi lubelskiej. W najbliższy weekend przyjdzie im zmierzyć się w Łęcznej z rezerwami ekstraklasowego Górnika. O choćby jeden punkt będzie bardzo ciężko.
Nasz typ: Grom przegra.

Klasa Okręgowa

Dąb Dębowa Kłoda – LZS Dobryń, Granica Terespol – Orzeł Czemierniki, Sokół Adamów – Unia Żabików, Niwa Łomazy – Lutnia Piszczac, ŁKS Łazy – Orkan Wojcieszków, Huragan Międzyrzec Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski, Janowia Janów Podlaski – Unia Krzywda. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godz. 16.

Klasa A

Kujawiak Stanin – Bizon Jeleniec, ULKS Dębowica – Absolwent Domaszewnica, Agrosport Leśna Podlaska – GLKS Rokitno, LKS Milanów – Victoria Parczew, Olimpia Okrzeja – Gręzovia Gręzówka, Polesie Serokomla – Start Gózd, Tornado Branica Suchowolska – Tytan Wisznice. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godz. 16.

KLASA B GRUPA I

Grom Sosnowica – Kanzas Konstantynów, Sławatycze – LZS Sielczyk, SPLGMP Rogoźnica – Lutnia II Piszczac. Początek wszystkich spotkań w niedzielę o godz. 13.