Książka dla Czytelnika – Samotność ma twoje imię

Ta książka to pachnąca domowym ciastem opowieść o codzienności, w której dominuje tęsknota za ciepłem i bliskością drugiego człowieka. To jednak – przede wszystkim – rzecz o poszukiwaniu samego siebie i przesłanie, że nie można zamykać się na innych ludzi. Samotność jest obecnie coraz powszechniejsza i boryka się z nią coraz więcej osób. Tylko dla niektórych jest ona sposobem na życie. Dla innych – to efekt przegapienia właściwego momentu na założenie rodziny. Dla większości zaś – po prostu nieznalezieniem właściwego partnera. Monika A.Oleksa, przekonuje nas swą opowieścią, że na miłość nigdy nie jest za późno. Wystarczy jedynie być tylko bardzo cierpliwym, wytrwałym i pilnie rozglądać się dookoła. Nie wiadomo, kiedy spotkamy człowieka, z którym zechcemy spędzić resztę życia.

KONKURS KSIĄŻKOWY

Książka dla Czytelnika Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jednego z dwóch egzemplarzy książki „Samotność ma twoje imię” autorstwa Moniki A. Oleksy, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie: Co łączy bohaterki prezentowanej książka pt. „Samotność ma twoje imię”?
a) samotność
b) radość

Wyślij SMS pod numer 7248 o treści tpzysk.X gdzie (po kropce) w miejsce „X” należy wpisać odpowiedź na pytanie.

Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT. Na SMS-y czekamy od 5 września do 10 września do godz. 15.59.

Wygrywają dwie pierwsze osoby, które w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie postawione powyżej. O wygranej poinformujemy telefonicznie.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu