Kabaretowa impreza roku w Radzyniu!

Świetne występy kabaretowe to już niemal podlaska tradycja. Po niekwestionowanym sukcesie bialskich kabaretonów, przyszedł czas na zimową rozrywkę w Radzyniu Podlaskim. Z inicjatywy Fundacji Grzegorza Biereckiego "Kocham Podlasie" odbędzie się Mikołajkowy Przegląd Kabaretowy. Dla miłośników tej formy rozrywki wystąpią trzy grupy: Kabaret Noc, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret z Konopi. Imprezę poprowadzi Piotr Bałtroczyk – jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli sceny kabaretowej w Polsce.

Bohaterowie mikołajkowej imprezy to znane i lubiane przez fanów w całej Polsce grupy kabaretowe. Kabaret Noc od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie kabaretowej. Tworzy go trzech kolegów, którzy podczas każdego występu kładą nacisk przede wszystkim na dobrą zabawę z publicznością. Również trzech artystów tworzy Kabaret Czwarta Fala – ich twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych i niedorzecznych aspektów, pozornie zwyczajnych sytuacji. Na koncie trzeciej gwiazdy wieczoru – Kabaretu z Konopi – znajduje się wiele nagród oraz wyróżnień.

Podsumowaniem wydarzenia będzie wręczenie ufundowanego przez sponsora czeku na rzecz Stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy. Zapowiada się więc świetna zabawa połączona ze szczytnym celem. Sponsorem głównym imprezy są SKOK Ubezpieczenia. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął senator południowego Podlasia, Grzegorz Bierecki. Organizatorami Kabaretonu są: Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie oraz Apella SA, zaś patronat medialny objął Tygodnik Podlaski. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w cenie 20 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury oraz na stronach internetowych www.biletyna.pl oraz www.ebilet.pl. W dniu imprezy od godziny 10 do 17 bilety będzie można zakupić również w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.  Jana Pawła II.