Kto zostanie Człowiekiem Roku 2014 Tygodnika Podlaskiego?

Aby wskazać swojego kandydata do tego zaszczytnego tytułu wystarczy wypełnić i wysłać do nas specjalny kupon. Plebiscytowa gala połączona z balem karnawałowym odbędzie się 14 lutego w Białej Podlaskiej.

Plebiscyt Tygodnika Podlaskiego na stałe wpisał się już w kalendarz najważniejszych wydarzeń na Południowym Podlasiu. To właśnie Państwo, Czytelnicy Tygodnika Podlaskiego, wskazujecie osoby, które szczególnie zasłużyły się dla naszego regionu. Dzisiaj oraz w trzech najbliższych wydaniach gazety znajdą Państwo specjalny kupon. Wystarczy wpisać nazwisko kandydata do nagrody oraz pokusić się o krótkie uzasadnienie wyboru. Kierując się Państwa zdaniem redakcja ustala listę nominowanych, spośród których Kapituła Plebiscytu wybiera zwycięzcę.

Nazwisko Człowieka Roku 2014 poznamy na uroczystej gali. Odbędzie się ona 14 lutego w bialskim hotelu Skala. Jak co roku nie zabraknie atrakcji, dobrej zabawy i występu gwiazdy. O tym, jak kupić bilet na to niezwykłe wydarzenie, będziemy informować w najbliższych wydaniach Tygodnika.

Kupon zgłoszeniowy (kliknij, aby pobrać dokument).

Regulamin konkursu (kliknij, aby pobrać dokument).