Wielka gala plebiscytu Człowiek Roku 2014!

""

Plebiscyt Tygodnika Podlaskiego na trwałe wpisał się w kalendarz najbardziej prestiżowych wydarzeń na Południowym Podlasiu. Nominowani i zwycięzcy to osoby, z których wszyscy możemy być dumni, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego regionu i promują go w kraju. W poprzednich trzech edycjach plebiscytu zaszczytny tytuł zdobyli: Ewa Błasik, żona poległego w katastrofie smoleńskiej generała Andrzeja Błasika, abp Antoni Pacyfik Dydycz oraz Dariusz Litwiniuk, który zasłynął z walki o szkołę podstawową w Sielczyku.

Kto zostanie Człowiekiem Roku 2014? Odpowiedź na to pytanie poznamy 14 lutego. Kandydatury zgłaszali Czytelnicy Tygodnika Podlaskiego, wypełniając drukowane w gazecie kupony. Sugerując się tymi propozycjami redakcja przygotowała listę osób nominowanych do nagrody, spośród których Kapituła Plebiscytu wybierze zwycięzcę.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas połączonej z balem karnawałowym gali w hotelu „Skala” w Białej Podlaskiej. To okazja, by spędzić walentynkowy wieczór w zacnym towarzystwie.

Gwiazdą wieczoru będzie Jadwiga Kuzaka, mieszkająca w Białej Podlaskiej piosenkarka, która zasłynęła z występu w telewizyjnym programie „Must be the music”. Młoda wokalistka zdobyła serca widzów i jurorów brawurowymi wykonaniami światowych przebojów, a także niewątpliwym urokiem osobistym, skromnością i naturalnością. Fachowcy są przekonani, że nasza Jadwiga jest wschodzącą gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej i wróżą jej wielką karierę sceniczną.

Zaproszenia na Galę 

Zaproszenia na galę w cenie 300 zł/para i 150 złotych/osoba będzie można kupić od poniedziałku (19 stycznia 2014) w redakcji Tygodnika Podlaskiego (ul. Francuska 136), Hotelu „Skala” (ul. Artyleryjska 1) oraz siedzibie firmy "Podlaskie Media: Grażyna Przygoda (ul. Warszawska 6). Spotkajmy się 14 lutego! Niezapomniane wrażenia i wspaniała zabawa gwarantowane!

(fot. archiwum Jadwigi Kuzaki)