Koncert Jana Kondraka i występ kabaretu Łowcy.B

Łowcy.B – kabaret na występach w naszym regionie już w marcu!

Już 22 marca w Białej Podlaskiej będziemy mieć okazję do doskonałej zabawy dzięki występowi kabaretu Łowcy.B. Warto wiedzieć, że prawidłowa wymowa nazwy tej estradowej grupy, potrafiącej niemalże każdego rozśmieszyć do łez, brzmi: Łowcy kropka be. Kabaret wystąpi z najnowszym repertuarem o tytule „Także tego…”, ale znajdą się tam również najlepsze skecze z poprzednich programów.

Jaki rodzaj humoru i absurdu reprezentuje ten istniejący od 12 lat na naszej scenie, kabaret? To wyjątkowo trudne pytanie, bowiem w tym wypadku na scenie prym wiedzie spontaniczność zespołu i ich absurdalny humor. Bilety do nabycia w Cafe Verona, Empiku i na stronie internetowej:

www.biletynakabarety.pl,www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl 

A już następny występ o godz. 19:30 w Radzyńskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 4, w Radzyniu Podlaskim. Informacje także na: Informacje także na: http://www.rokradzyn.pl

2 marca, godz. 16:00, kabaret Łowcy.B, aula Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, Biała Podlaska

—–

Koncert Kondraka w Białej Podlaskiej

Już 7 lutego w przepięknej i eleganckiej scenerii restauracji Hotelu Skala będziemy mieć okazję wysłuchać koncert Jana Kondraka w coverach, takich wykonawców, jak Sting, Coen, Okudżawa czy Stachura. Jan Kondrak to człowiek renesansu; jest i autorem, i kompozytorem, i piosenkarzem, a także prozaikiem, publicystą i tłumaczem. Do chwili obecnej ma on na swoim koncie cztery fonograficzne wydania z własnymi tekstami, jak Romanse ballady, Wyzwanie czy Kto, co.

Jan Kondrak jest jednym z członków i współzałożycieli muzycznej formacji, Lubelskiej Federacji Bardów oraz pomysłodawcą Klubu Dobrej Piosenki w Lublinie. Ma na swoim koncie mnóstwo nagród, w tym Krajowego Festiwalu Piosenki w Rzeszowie, czy świnoujskiej FAMY. Bilety w cenie 20 zł, a rezerwacja pod nr tel.: 83 343 73 73. Zapraszamy!

7 marca, godz. 18:00, koncert Jana Kondraka, Restauracja w Hotelu Skala, ul. Artyleryjska 1, Biała Podlaska