Dzień dziecka w kolorach i słońcu

Konkursy dla dzieci oraz rodziców, występy, moc atrakcji, a przede wszystkim doskonałe humory uczestników zdominowały cykl imprez okazji Dnia Dziecka, nieco wydłużony – jak zbliżający się weekend – bowiem festyny odbywały się i 31 maja, i 3 czerwca. Do rodzinnego nastroju radosnej zabawy nie tylko dzieci, ale i dorosłych, dostosowała się pogoda – było ciepło i słonecznie, oby tak było również w trakcie zbliżających się wakacji.

Sielczyk

Największymi atrakcjami niedzielnego festynu który pod patronatem Fundacji Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie” odbył się na terenie Szkoły Społecznej były: tor gokartowy, przejażdżki konne oraz zabawa z DJ. Słodki poczęstunek czekał nie tylko na najmłodszych, ale i dorosłych.

Terespol

Tegoroczny festyn w Parku Miejskim odbył się pod hasłem „Rodzina Razem”. Było nie tylko wesołe miasteczko czy pokaz cyrkowy. Wystąpił zespół „Kryniczka” z Brześcia. Znalazł się czas na programy profi laktyczno-edukacyjne: Postaw na rodzinę, Zatrzymaj pijanego kierowcę, Przemoc boli.

Parczew

Imprezę przygotowaną na stadionie MOSiR-u zdominował sport. Poza blokiem konkurencji sportowych dla dzieci i młodzieży odbyły się również konkursy dla rodziców, pokazy służb ratowniczych i występy artystyczne.

Biała Podlaska

Wśród atrakcji festynu, który odbył się w Parku Radziwiłłowskim, były: m.in. prezentacje taneczne przedszkolaków, festiwal piosenki dziecięcej, wspinaczka z prezydentem, a na deser, o godz. 18 – koncert „Arki Noego”.

Radzyń Podlaski

Trawiaste boisko w Parku Miejskim stało się w środowe popołudnie areną olimpijską, odbyła się tu bowiem XII już Olimpiada Przedszkolaków, tym niezwyklejsza, że na wszystkich uczestników czekały dyplomy oraz upominki.