AZS pauzował, Orlęta wróciły na tarczy, w IV lidze dwa zwycięstwa

Mistrzynie Polski występują jednak w eliminacjach do kobiecej Ligi Mistrzów, gdzie dobrze sobie radzą, zatem ich ligowy mecz z bialczankami został przełożony. Termin rozegrania tego pojedynku nie został jeszcze ustalony.

""

Orlęta Radzyń Podlaski choć w Sieniawie zagrały całkiem przyzwoity mecz, to jednak komplet punktów zgarnął tamtejszy Sokół. Po trzech ligowych kolejkach radzynianie mają na swoim koncie zaledwie jedno „oczko”. Pocieszającym jedynie jest fakt, że podobnie zaczęli ubiegły sezon i nie przeszkodziło to im ostatecznie w zajęciu wysokiego miejsca.

– Zagraliśmy niezłe zawody. Niestety, nie udało się wygrać. Dwa razy trafi aliśmy w poprzeczkę, szkoda – podsumował trener Damian Panek.

Bardzo dobrze w miniony weekend spisali się nasi czwartoligowcy. Podlasie Biała Podlaska pokonało na wyjeździe innego spadkowicza Hetman Żółkiewka i przewodzi w tabeli.

– Przeciwnik i boisko były bardzo nie wygodne. Piłkarsko byliśmy zespołem o większym potencjale, ale na takiej murawie nie było to dużym atutem. Na szczęście wygraliśmy – powiedział trener Podlasia Jacek Syryjczyk.

Lutnia Piszczac 4:0 pokonała Janowiankę i jest na miejscu gwarantującym pozostanie w IV lidze.