Celująca pożyczka na niewielki procent!

Tylko do końca stycznia w Kasie Stefczyka dostępna jest Pożyczka Celująca z obniżonym oprocentowaniem nominalnym, które wynosi tylko 3%. Naprawdę warto się pospieszyć!

Święta, karnawał, zbliżające się ferie zimowe – to czas radości i rodzinnych spotkań, ale też zwiększonych wydatków. By spokojnie przejść przez ten czas nie nadwyrężając za bardzo domowego budżetu a przy okazji nie rezygnując ze swych planów, można wesprzeć się Pożyczką Celującą. Kasa Stefczyka przygotowała ją z myślą o tych Członkach, którzy cenią sobie wygodę i nie lubią przepłacać.

Pożyczka Celująca to produkt z obniżonym oprocentowaniem nominalnym – w ofercie do końca stycznia 2016 roku wynosi ono tylko 3% w skali roku! Na tych zasadach można pożyczyć całkiem pokaźną kwotę – maksymalnie nawet 10 tysięcy złotych. Do tego dochodzi bardzo wygodny tryb przyznania pożyczki: można ją otrzymać nawet bez zaświadczeń o zarobkach z szybką decyzją kredytową.

****

Oto atuty wyjątkowej Pożyczki Celującej z obniżonym oprocentowaniem 3%

• kwota od 1 tys. zł do 10 tys. zł

• dogodny okres kredytowania od 4 do 36 miesięcy

• minimum formalności – możliwość otrzymania pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach

• przyjazne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

• szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

****

Zadbajmy o radosną atmosferę na karnawałowej zabawie, podczas kuligu czy wyjazdów w góry, a w sprawy finansowe zostawmy doradcom w placówkach Kasy Stefczyka. Oni dokładnie wyjaśnią, na czym polega Pożyczka Celująca z obniżonym oprocentowaniem i w jaki sposób można ją otrzymać.

Całkowita kwota kredytu Pożyczka Celująca: 7000 zł, czas obowiązywania umowy – 35 miesięcy, 34 miesięcznych rat równych: 209,14 zł oraz ostatnia 35. rata: 209,16 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 3,00% (stała), prowizja 17% tj. 1190 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, koszt ubezpieczenia ATUT: 625,80 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 28,33%, całkowita kwota do zapłaty: 9175,72 zł, w tym odsetki: 319,92 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 17.12.2015 r. Liczba dostępnych dla Członka pożyczek Pożyczka Celująca – jedna (1). Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

(tekst sponsorowany)