Zmniejsz ratę swoich pożyczek! Konsolidacja na Nowy Rok

„Kupię nowy samochód”, „zapiszę się na kurs językowy”, „zabiorę rodzinę na wakacje”, „zacznę uprawiać sport”, „rozpoczynam dietę i poprawiam swoją sylwetkę” – takie postanowienia podejmuje co roku wielu z nas. By spełnienie tych marzeń było możliwe, trzeba zadbać o stan domowego budżetu. 

Porządek w domowym budżecie

„Zrobię porządek ze swoimi finansami” – to zobowiązanie można zrealizować już teraz, dzięki ofercie Kasy Stefczyka! Rzecz jest prosta: jeśli posiadamy różne zobowiązania finansowe, np. pożyczki, karty kredytowe, debety w kontach osobistych, otwarte linie pożyczkowe, możemy skorzystać z konsolidacji. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że zamiast dotychczasowych zobowiązań jest jedno, którego warunki mogą być lepsze. W związku z tym można płacić tylko jedną ratę w miesiącu zamiast kilku. Ponadto dzięki warunkom nowej pożyczki kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma miesięcznych rat wynikających z zobowiązań, które zostały skonsolidowane.

Elastyczne rozwiązanie i dodatkowa gotówka

Konsolidacja to bardzo elastyczne rozwiązanie, zależące od oczekiwań i możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Spłatę można rozłożyć na dłuższy okres, dzięki czemu miesięczne raty mogą być niższe niż dotychczas, a w naszym portfelu pozostanie więcej pieniędzy. Na tym nie koniec – oprócz konsolidacji dotychczasowych zobowiązań, w niektórych przypadkach istnieje możliwość otrzymania dodatkowej gotówki. To najlepszy sposób, by zdobyć pieniądze, które chcemy przeznaczyć na założony cel (na przykład realizację noworocznego postanowienia) lub bieżące potrzeby.

***

Kasa Stefczyka oferuje różnego rodzaju produkty umożliwiające konsolidację zobowiązań na atrakcyjnych warunkach. Wśród atutów konsolidacji możemy wymienić:

– jedną ratę w miesiącu zamiast kliku
– najbardziej dogodny termin spłaty raty, np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia
– możliwość otrzymania dodatkowej gotówki „na rękę”, którą można przeznaczyć na dowolny cel
– szybką decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut
– okres spłaty dopasowany do możliwości finansowych – nawet do 10 lat

***

Szczegóły dotyczące produktów umożliwiających konsolidację dostępne są w placówkach Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

(art. sponsorowany)