Zamów gotówkę prosto do domu!

Miarą nowoczesności instytucji finansowej jest to, w jaki sposób dostosowuje się ona do warunków panujących na rynku oraz jak odpowiada na oczekiwania klientów.

– Analizujemy najnowsze trendy, staramy się czerpać z nich to, co najlepsze. Stąd nasi Członkowie mogą korzystać np. z wciąż unowocześnianych usług świadczonych za pośrednictwem Internetu czy kart płatniczych – wyjaśnia wiceprezes Kasy Stefczyka Krzysztof Lewandowski. – Nie polega to jednak na ślepej pogoni za nowinkami. Pamiętamy, że znaczna część naszych Członków to osoby o konserwatywnym podejściu do życia, ceniący tradycyjne formy płatności. Dlatego w ofercie Kasy Stefczyka mamy usługę polegającą na dostarczaniu gotówki do domu – dodaje Krzysztof Lewandowski.

Co zrobić, by gotówka z naszego konta IKS została dostarczona przez kuriera pod podany przez nas adres? To proste. Wystarczy przyjść do placówki Kasy Stefczyka i zamówić wykonanie tej usługi. Dzięki temu pieniądze z wypłaty, świadczenia z ZUS czy jakiegokolwiek innego źródła znajdujące się na naszym koncie będą mogły być dostarczone prosto do domu!

Jak zlecić dostarczanie gotówki na wybrany przez siebie adres?

  1. Właściciel rachunku IKS musi złożyć w placówce Kasy dyspozycję np. na comiesięczne lub jednorazowe dostarczanie odpowiedniej kwoty na wskazany adres. 
  2. Zgodnie z dyspozycją, we wskazanym dniu odpowiednia kwota zostaje wypłacona z konta. 
  3. Kurier dostarcza i przekazuje gotówkę nam lub wskazanemu przez nas odbiorcy na terenie kraju.

Usługa dostarczenia środków do domu realizowana jest przez Kasę Stefczyka we współpracy z operatorem pocztowym InPost, gotówkę więc przekaże nam pracownik tej firmy kurierskiej. Pamiętać należy jednak, że najpierw trzeba w placówce Kasy Stefczyka złożyć odpowiednią dyspozycję, w której można zamówić zarówno cykliczne dostawy pieniędzy – np. co miesiąc czy co tydzień, ale też zlecić ich jednorazowe dostarczenie. Ważne jest również to, że gotówka może być dostarczona na każdy wskazany adres na terenie całego kraju i to nie koniecznie na adres właściciela rachunku IKS – można ją wysłać rodzinie lub znajomym na drugi koniec Polski. Dzięki usłudze Kasy Stefczyka w bezpieczny i wygodny sposób można dysponować środkami dostępnymi na koncie osobistym lub przekazywać je wybranym przez siebie osobom. 

"Kasa

O wszystkie szczegóły warto zapytać pracownika w placówce Kasy Stefczyka. Odpowie on na wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane pytania!